cart compare favorites user people menu search copy print delivery change share marker sms pin dhl discount giftcard rental badge star ribbon dot ruler yes no arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right facebook google pinterest application-climbing application-trekking logout info arrow-left-end arrow-right-end
KUCHENKA FMS-X1
  • KUCHENKA FMS-X1
  • KUCHENKA FMS-X1
  • KUCHENKA FMS-X1

KUCHENKA FMS-X1

192,42 PLN 249,90 PLN

Kuchenka turystyczna o krótkim czasie gotowania

Zobacz więcej »

Nie znalazłeś rozmiaru lub koloru? Zamów

O produkcie

FMS – X1 to niezwykle funkcjonalny zestaw do gotowania w warunkach wyprawowych, zaprezentowany przez markę Fire Maple. Dzięki integracji palnika z garnkiem za pomocą radiatora wydajność kuchenki zostaje zwiększona o 30% w stosunku do modeli tradycyjnych. Garnek posiada specjalną, izolacyjną osłonkę, która zarówno chroni przed poparzeniem, zmniejsza czas gotowania i pomaga ogrzać zziębnięte dłonie. Palnik wyposażony jest w znakomicie sprawdzający się w niesprzyjających warunkach zapalnik piezoelektryczny. Ponadto osłonka przeciwwietrzna uniezależni użycie kuchenki od silnego wiatru. Całość można szybko złożyć w jeden zwarty blok, ułatwiając sobie tym samym transport i oszczędzając miejsce w plecaku.

Właściwości:
- mocowanie garnka do palnika, umożliwiające przenoszenie całości nawet podczas gotowania
- praktyczna osłonka izolująca, umożliwiająca ogrzanie rąk
- metalowy, składany uchwyt

Zawartość zestawu:
- plastikowy pojemnik na jedzenie o pojemności 250 ml
- garnek o pojemności 1 l
- palnik wyposażony w piezo zapalnik
- pokrywkę do garnka z małym otworem
- siateczkowy woreczek transportowy

Czas gotowania 1 l wody: 4 min 05 s
Waga: 550 g

Kartusz z gazem nie jest częścią zestawu!

Opinie

Udostępnij

Produkt dostępny również w sklepach:

ul. Polaka 18
Wrocław

ul. Bogusławskiego 45
Wrocław

ul. Ładna 4/6
Wrocław

ul. Polaka 18
Wrocław

ul. Bogusławskiego 45
Wrocław

ul. Ładna 4/6
Wrocław

Proszę wybrać ustawienia produktu.

PORADY

Być jak Prometeusz, czyli jak wybrać kuchenkę turystyczną?
Ogień, by go zdobyć Prometeusz naraził się bogom Olimpu. A co Ty zrobisz by go mieć? Na szczęście nie musisz wspinać się na szczyt Olimpu, ani uciekać się do kradzieży. Wystarczy, że kupisz kuchenkę turystyczną. Jak wybrać tę jedyną, odpowiadającą dokładnie Twoim potrzebom? Podpowiadamy w niniejszym tekście.

Kuchenki

Kuchenka turystyczna to bardzo ważny element wyposażenia turysty na wielodniowej wyprawie. Sklep Skalnik ma w ofercie kuchenki turystyczne napędzanie paliwem stałym, ciekłym i gazowym. Od prostych i niezwykle lekkich kuchenek na kartusze przebijane bez dodatkowych funkcji po zaawansowane wielopaliwowe, wyposażone w zintegrowane garnki i radiatory. Posiadając taką kuchenkę możemy z łatwością przygotować ciepły posiłek, często jest ona też jedyną szansą na przetrwanie w trudnych górskich warunkach. 

Zobacz Kuchenki naszych marek:

FIRE-MAPLE

Fire-Maple to światowy lider w produkcji kuchenek przenośnych, który sam siebie określa jako „innowator ekwipunku biwakowego”. Firma pochodzi z Chin i w swojej ofercie posiada nie tylko przenośne kuchenki, ale także naczynia i sztućce do biwakowania oraz sprzęty związane z grillowaniem. Propozycja Fire-Maple to artykuły bardzo wysokiej jakości oferowane za rozsądną cenę. Cieszą się popularnością na całym świecie.

Zobacz inne kategorie produktów FIRE-MAPLE

x

Zapisz się i zyskaj 12% na wszystkie produkty nie przecenione.