PRACA W SKALNIK

Praca w skalnik.pl

Łączymy pracę z pasją, dlatego tworzymy wyjątkową firmę. Wyślij nam swoją aplikację jeśli chcesz tworzyć z nami historię sklepu, który w polskiej branży outdoor działa od wielu lat i od lat jest jednym z jej liderów. Wiemy, że rozwój naszej firmy zależny jest od rozwoju naszych pracowników. Z tego powodu wciąż szkolimy się i podążamy za trendami rynku outdoorowego. Z nami możesz rozwinąć swoje umiejętności, pielęgnować swoje największe pasje i pracować z zespołem pozytywnie nakręconych do działania ludzi. Zaoferuj nam swoje zaangażowanie i dołącz do zespołu Skalnika. Kto wie, może to właśnie z Tobą udoskonalimy działanie jednego z naszych działów. Wciąż staramy się być firmą lepszą i skuteczniejszą w obszarach takich jak: obsługa klienta, e-commerce, łańcuch dostaw, magazynowanie i content marketing.

Właśnie poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. marketplace – twórz z nami mapę szlaków sprzedaży
zobacz/zwiń

Ambicja i wytrwałość w dążeniu na szczyt – jeśli masz je w sobie, to dołącz do nas! Jesteśmy firmą, która od ponad 30 lat przeciera szlaki i wyznacza trendy na rynku outdoor w Polsce. Skalnik.pl to jeden z największych sklepów dla turystów, alpinistów i wspinaczy. Mierzymy wysoko i próbujemy dotrzeć na każdy szczyt! Oprócz prowadzenia własnego sklepu internetowego jesteśmy też wiodącym sprzedawcą na platformie Allegro, gdzie założyliśmy również oficjalne sklepy marek Volven, Naturehike i Milo. Jednak ciągle czujemy, że wiele jeszcze przed nami.

Czego oczekujemy:

Poszukujemy specjalisty, który chętnie pozna rynek i jego trendy, dla którego platformy marketplace to środowisko tak naturalne, jak dla nas góry; kogoś, kto widzi siebie w przyszłości jako nawigatora, analizującego rynek e-commerce, kto chce się nauczyć wyznaczać i realizować śmiałe cele, jak wytycza się azymut i analizuje mapę! Masz ochotę rozwijać się w tym kierunku z naszą pomocą?

To praca dla osoby, która::

  • dysponuje wiedzą na temat funkcjonowania wiodących na rynku platform tj. Allegro, Empik, Decathlon, Amazon,
  • miała do czynienia z systemem BaseLinker,
  • lubi się ze sprzętem komputerowym i biurowymi aplikacjami,
  • jest zaangażowana i dąży do samodzielności.

Staniesz się częścią naszego działu e-commerce, któremu nie brakuje pomysłów i zapału. Damy Ci przestrzeń do rozwijania skrzydeł.

Wynagrodzenie: 4500zł brutto podczas okresu próbnego

Miejsce pracy: we Wrocławiu przy ul. Długosza 59-75

Jakie zadania na Ciebie czekają:

  • zarządzanie ofertą produktową na marketplace (Allegro, Empik, Decathlon),
  • analizowanie i dostosowywanie oferty do konkretnych platform, optymalizacja sprzedaży,
  • aktualizowanie oferty produktowej (opisów, parametrów, zdjęć) oraz ich pozycjonowanie,
  • współpraca z innymi działami firmy w kontekście realizacji sprzedaży na marketplace (magazyn, biuro obsługi klienta),
  • wdrażanie rozwiązań zwiększających sprzedaż na marketplace,
  • obserwowanie rynku i trendów, szukanie korzystnych rozwiązań.

Co możemy Ci zaoferować?

    • stabilne zatrudnienie na jasnych zasadach – stała umowa bądź B2B,
    • możliwość rozwoju, potrzebny do pracy sprzęt i narzędzia,
    • pomocną dłoń podczas wdrażania (i później też!) ,
    • nie jesteśmy korpo – mimo wielu poważnych kwestii, którymi na co dzień się zajmujemy, oczekujemy dawki dobrego humoru i luzu – jak na szlaku – raz pod górkę, a raz z górki,
    • pracę z uśmiechniętymi i otwartymi ludźmi, którzy mają wiele pasji,
    • lokalizację blisko centrum Wrocławia – wygodny dojazd komunikacją i nie ma problemu z parkowaniem samochodu lub roweru,
    • tańsze lub gratisowe wejścia na zaprzyjaźnione ściany we Wrocławiu.

Po okresie próbnym dokładamy:

    • pakiet opieki medycznej LUX MED – troszczymy się o zdrowie naszych pracowników
    • zniżki pracownicze na sprzęt turystyczny - ułatwiamy realizację górskich planów
    • możliwość korzystania z karty Multisport

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu Skalnika wyślij portfolio ze swoim CV na adres: rekrutacja.sklep@skalnik.pl. Do CV dołącz koniecznie klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko specjalisty ds. marketplace, prowadzonej przez firmę "Skalnik" Sp. z o.o. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie. Wyrażam zgodę/ nie wyrażam zgody* (niepotrzebne skreślić) na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę "Skalnik" Sp. z o.o.

Sprzedawca - zostań przewodnikiem klienta (cały etat)
zobacz/zwiń

Odważnie kroczysz własną drogą. Na szlaku witasz każdego z uśmiechem, pomagasz, gdy zapyta o drogę. Najlepiej czujesz się w górach i wśród ludzi gór. Jeśli tak, to Skalnik będzie miejscem, w którym pasje połączysz z życiem zawodowym!

Szukamy otwartych i energicznych osób, które wesprą nasz team profesjonalnych sprzedawców sklepu stacjonarnego. Jeśli cenisz sobie dobrą atmosferę, chcesz osiągać cele, a branża outdoorowa to Twój żywioł – ruszaj z nami w dobrym kierunku!

Praca z klientem to główne zadanie sprzedawcy. Swoboda w porozumiewaniu i otwartość jest więc w tej pracy niezbędna. Szukamy górskiego freaka – osoby, która chce dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z początkującymi turystami i nie boi się rozmów o sprzęcie z ludźmi, którzy zdobyli w górach już spory plecak doświadczeń. Tacy ludzie odwiedzają nasz sklep.

W Skalniku pracujemy z najlepszymi i najbardziej uznanymi markami outdoor. Atutem będzie dla nas znajomość branży i praktyczna wiedza dotycząca artykułów będących w naszym asortymencie.

Idealny kandydat na stanowisko sprzedawcy to osoba, która:

  • zdobywając kolejny szczyt jest skupiona na celu,
  • nie boi się wyzwań i chętnie je podejmuje,
  • szuka alternatywnej trasy, gdy na drodze stanie przeszkoda,
  • nie waha zapytać się o drogę, jeżeli ją zgubi.

  • w naszym teamie będziesz odpowiadać za profesjonalne doradztwo i dobór sprzętu dla miłośników wszelkich form działania w górach
  • praca w sklepie to nie tylko sprzedaż, to także aktywne i efektywne działania przy przyjęciu i wydawaniu towaru,
  • utrzymywanie porządku na sali sprzedaży i prawidłowa ekspozycja towarów to kolejne nasze zadanie i nasza wizytówka, która świadczy o naszym profesjonalizmie,
  • sklep stacjonarny obsługuje zamówienia internetowe z „odbiorem osobistym”, dlatego kompletowanie takich zamówień też będzie częścią Twoich obowiązków.

  • pracę w świecie marek wyznaczających trendy w branży outdoor
  • doświadczenie w pracy u lidera wśród sklepów turystycznych w Polsce
  • pracę w zgranym zespole i z ludźmi pełnymi podobnych pasji
  • pakiet medyczny LUX MED (po okresie próbnym)
  • darmowe wejścia na wrocławską bulderownię GROTO
  • atrakcyjne rabaty pracownicze i wypożyczalnię sprzętu dla pracowników
  • dla chętnych kartę Multisport (współfinansowaną po okresie próbnym)
  • wolne niedziele
  • szkolenia produktowe i szkolenia praktyczne

Wynagrodzenie: 4000zł brutto + premia od uzyskanej marży + premia uznaniowa.

Miejsce pracy: sklepy stacjonarne Skalnik we Wrocławiu.

Wyślij CV na adres rekrutacja.sklep@skalnik.pl jeśli chcesz dołączyć do zespołu Skalnika. Do CV dołącz koniecznie klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko sprzedawcy, prowadzonej przez firmę "Skalnik" Sp. z o.o. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie. Wyrażam zgodę/ nie wyrażam zgody* (niepotrzebne skreślić) na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę "Skalnik" Sp. z o.o.

Co oferujemy:

Umowa o pracę

Pracujemy na jasnych zasadach. Nowym pracownikom oferujemy umowę o pracę od pierwszego dnia w firmie. Dla nas liczą się czyste reguły gry, bo to one budują między nami zaufanie i tworzą nasz zespół.

opieka medyczna

Troszczymy się o zdrowie pracowników. Nasi pracownicy objęci są prywatną opieką medyczną firmy LUX MED. Dla ich najbliższych proponujemy pakiety medyczne na bardzo atrakcyjnych warunkach.

praca skalnik

Gdy jesteś w naszym zespole, zyskujesz atrakcyjne rabaty. Zależy nam na tym, żeby pracownicy rozwijali swoje pasje. Nasza firma to nie tylko sklep. To także wiedza i doświadczenie naszego zespołu.

Szkolenia

Zdobywamy nie tylko góry. Cały czas zdobywamy wiedzę i doskonalimy swoje umiejętności. Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia naszych pracowników wpisane są zarówno w kariery naszych pracowników, jaki i rozwój naszej firmy.

Imprezy integracyjne

Budujemy zgrany team, dlatego musimy lepiej się poznać. Dla pracowników organizujemy imprezy i wypady integracyjne. Łączą nas wspólne zainteresowania, więc po pracy spotykamy się z chęci, a nie z konieczności.

Ścianka wspinaczkowa

Pracownikom oferujemy wejścia na boulderownię Groto. Nasi wspinacze trenują tyle, ile chcą. Dzięki formie realizują później wymarzone plany wspinaczkowe.