Absorber energii Singing Rock do użytku podczas pracy na wysokościach.
- Darmowa wysyłka od 359 zł
- Zwrot w 30 dni
- Eko paczka
Absorber Singing Rock Reactor 140 to wytrzymałe i niezawodne zabezpieczenie podczas pracy na wysokości.
Sprawdzi się w przypadku działania na wszelkiego rodzaju konstrukcjach i drabinach; dzięki lekkiej i kompaktowej formie nie dociąży Cię ani nie utrudni poruszania się, a przy tym zapewni ochronę przed skutkami przypadkowego odpadnięcia. Absorber po zerwaniu mierzy 175 cm i wyposażony jest w poręczny pokrowiec z zamkiem błyskawicznym, a także pomarańczowy wskaźnik aktywacji, dzięki czemu będziesz mógł łatwo i regularnie kontrolować go przed każdym użyciem.
Model przeznaczony jest dla użytkowników o wadze równej 140 kg razem z całym sprzętem i wyposażeniem. Może być używany z dowolnym karabinkiem zakręcanym z certyfikacją EN 362.
-
absorber energii Singing Rock
-
do pracy na wysokościach
-
odpowiedni do użytku na drabinach i konstrukcjach
-
lekka i kompaktowa forma
-
nie utrudnia poruszania się
-
175 cm po zerwaniu
-
poręczny pokrowiec z zamkiem błyskawicznym
-
pomarańczowy wskaźnik aktywacji absorbera
-
dla użytkowników do 140 kg razem ze sprzętem
-
do użytku z karabinkami z certyfikacją EN 362
- Wymiary długość po zerwaniu: 175 cm
- Certyfikacja PN EN 355
Przedstawione opinie o produkcie nie podlegają weryfikacji pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali produktu lub go nabyli.