CZAPKA GOCAP SC ATHLETICS-KATCHA

Ocena:
0% of 100
Brak w magazynie
Tylko %1 pozostał
sku
00078589-katcha

Lekka sportowa czapka z profilowanym, wygiętym daszkiem 

Więcej
Wybrany produkt jest NIEDOSTĘPNY

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, gdy tylko produkt pojawi się w sklepie, zostaw swój adres e-mail.

Administratorem przekazywanych danych osobowych jest Skalnik sp. z o.o., ul. Długosza 59-75, 51-162 Wrocław, KRS: 0000344563 Podawane dane osobowe, w braku odmiennej zgody, przetwarzane będą celem realizacji powiadomienia o dostępności towaru.

 • Darmowa wysyłka od 299 zł
 • Darmowy zwrot w 100 dni
Dostępność w sklepach:
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Czapka GoCap SC Athletics została zaprojektowana z myślą o biegaczach i innych sportowcach, dla których intensywny ruch to codzienność. Lekka czapka sportowa bardzo sprawnie odprowadza wilgoć na zewnątrz, a przy tym jest wygodna i dobrze dopasowana do głowy. Wygięty, szeroki daszek pomaga chronić oczy przed słońcem. 

Materiał COOLmatic, z którego uszyto czapkę to gęsta, a jednocześnie przewiewna i oddychająca siateczka. Odznacza się ona ekspresowym transportem wilgoci na zewnątrz i szybkim wysychaniem. Posiada wykończenie, które chroni głowę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Siateczka pomaga w utrzymaniu prawidłowej termiki głowy oraz poprawia cyrkulację powietrza.

Czapka ma wygodny krój i składa się z 6 paneli. Są one zszyte tak, że szczyt czapki jest płaski. W połączeniu z elastycznym otokiem zapewnia to stabilność podczas intensywnego ruchu. Czapka nie zsuwa się, a do własnych potrzeb można ją dostosować za pomocą regulacji. Model CoCap S.C. Athletics wyposażony jest w szeroki, wygięty daszek, który świetnie chroni oczy przed słońcem. Daszek jest giętki, dzięki czemu czapkę można łatwo złożyć. Dla lepszej widoczności po zmroku zastosowano elementy odblaskowe. Czapkę wykonano z komponentów, które umożliwiają jej pranie w pralce automatycznej. 

Produkcja czapek Ciele odbywa się w sposób zrównoważony. Powstają one z włókien Repreve z recyklingu butelek plastikowych. Produkcja posiada też certyfikat Fair Trade oraz Global Recycled Standard, co świadczy o odpowiedzialności społecznej i ekologicznej. 

Właściwości
 • lekka czapka sportowa przeznaczona dla biegaczy i innych sportowców  
 • profilowany, wygięty daszek 
 • obwód maksymalny 58 cm 
 • siateczka COOLmatic o wysokiej oddychalności
 • ekspresowe odprowadzanie wilgoci i szybkie wysychanie 
 • zapewnia komfort cieplny głowy w czasie ruchu i mniejsze pocenie  
 • wykonana z 6 paneli, dzięki czemu jest świetnie dopasowana do głowy 
 • nie zsuwa się dzięki elastycznemu otokowi
 • możliwość regulacji obwodu  
 • elastyczny daszek, dzięki któremu czapkę można składać 
 • chroni przed promieniowaniem UV - UPF 40
 • lepsza widoczność po zmroku dzięki elementom odblaskowym  
 • możliwość prania w pralce automatycznej
 • włókna Repreve – recykling butelek plastikowych 
 • produkcja odpowiedzialna społecznie i ekologicznie - certyfikaty Fair Trade i Global Recycled Standard
Technologie
 • Materiał Repreve- poliester z recyklingu 100%
 • Wymiary obwód głowy do 58 cm
 • Kolor Wielokolorowy
ODDYCHAJĄCYODDYCHAJĄCY
EKOLOGICZNYEKOLOGICZNY
SZYBKOSCHNĄCYSZYBKOSCHNĄCY
ELEMENTY ODBLASKOWEELEMENTY ODBLASKOWE
OCHRONA UVOCHRONA UV
SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNYSPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNY
MATERIAŁ Z RECYKLINGUMATERIAŁ Z RECYKLINGU

REPREVE to wiodąca światowa marka włókien poliestrowych otrzymywanych w drodze recyklingu. Wysokiej jakości włókna otrzymywane są w 100% przez przetwarzanie materiałów ze zużytych butelek plastikowych oraz odpadów produkcyjnych. Włókno jest otrzymywane w zrównoważony sposób, przy mniejszym zużyciu wody i energii oraz zmniejszonej emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Cały proces jest certyfikowany i sprawdzany na każdym etapie.

Fair Trade Certified™ to znak poświadczający przynależność do ruchu Fair Trade. Jest to globalny ruch zrzeszający producentów, którzy w biznesie kierują się zasadami zmierzającymi do działań na rzecz poszanowania ludzi i ochrony planety. Ruch Fair Trade wierzy, że każdy podejmuje (lub powinien podejmować) działania, które są dobre dla naszych rodzin, innych ludzi i planety, na której żyjemy. W Fair Trade powszechne jest przekonanie, że kupowanie i sprzedawanie produktów wiąże nas z życiem innych ludzi, dlatego konsumenci powinni być odpowiedzialni w swych wyborach. Wybór produktów z tym znakiem to wsparcie dla firm, które troszczą się o przestrzeganie zasad sprawiedliwego handlu oraz działają na rzecz ograniczania negatywnego wpływu biznesu na środowisko naturalne.

Global Recycled Standard (GRS) to dobrowolny standard produktu służący do śledzenia i weryfikacji zawartości materiałów pochodzących z recyklingu w produkcie końcowym. Norma dotyczy całego łańcucha dostaw i dotyczy identyfikowalności, zasad ochrony środowiska, wymogów społecznych, zawartości chemicznej i etykietowania.

Przedstawione opinie o produkcie nie podlegają weryfikacji pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali produktu lub go nabyli.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:CZAPKA GOCAP SC ATHLETICS-KATCHA
Twoja ocena