Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności
Koszyk:

FILTR AUTOFLOW GRAVITY XL 10L

Cena 415,92 zł 549,90 zł
Oszczędzasz 24%

Grawitacyjny filtr MSR, z którym oczyścisz wodę z zanieczyszczeń, bakterii i pierwotniaków. Model idealny na poważne wyprawy outdoor czy spływy kajakowe.

Więcej
 • Ten produkt wyślemy do Ciebie za darmo
 • 90 dni na zwrot
Dostępność w sklepach:
Sklep internetowy
ul. Polaka 18 Wrocław
ul. Bogusławskiego 45 Wrocław

Filtr grawitacyjny MSR to sposób na bezpieczne korzystanie z przygodnych źródeł wody. Model ten będzie świetnym akcesorium na kempingi, biwaki, krótsze i dłuższe wyprawy outdoor. Model ten bez Twojego wysiłku, bardzo efektywnie i całkiem szybko może oczyścić wodę z bakterii, pierwotniaków i zanieczyszczeń cząstkami stałymi.

Filtr Autoflow XL Gravity Filter 10L to łatwy sposób, by na szlakach swoich przygód zyskać niezależność i pić z przypadkowych źródeł wody. W trakcie długich trekkingów, wypraw outdoor i biwaków czasem trudno o dostęp do czystej i bezpiecznej dla zdrowia wody. W tym filtrze zastosowano technologię filtrowania przez mikrowłókna, które usuwają z wody większość zagrożeń i sprawiają, że woda staje się czysta i zdatna do picia. Filtr usuwa zanieczyszczenia o średnicy nawet 0,2 mikrometra, a do tego filtruje 99% bakterii, pierwotniaków i znaczą ilość stałych cząstek. Z nim nie grożą Ci takie zagrożenia jak bakterie E. Coli czy Salmonella.

Pojemność worka dołączonego do filtra wynosi 10 litrów. To odpowiednio dużo wody, by nawodnić się i mieć wodę do przyrządzenia posiłku w obozowej kuchni. Na zestaw – oprócz worka na wodę – składa się filtr, przewody doprowadzające wodę do filtra i przewody od filtra do butelki, a także adapter, który pasuje do butelek ze standardowym, szerokim wlewem. Pojemnik na wodę wykonany jest z wytrzymałego materiału 1000D. Szwy w worku zostały podklejone. Sama konstrukcja worka pozwala łatwo napełniać go wodą, w prosty sposób czyścić oraz zawieszać tak, by woda efektywnie ściekała dzięki grawitacji. Z zastosowanym systemem troków nie sprawia to żadnych problemów.

Grawitacyjna metoda filtrowania wody pozwala uzyskać wydajność pracy na poziomie 1,75 l/minutę. Żywotność filtra zależy od jakości filtrowanej wody, ale średnio jest to 1500 litrów. Filtr MSR spełnia normy amerykańskiej agencji środowiskowej EPA. Testowano go zgodnie ze standardem NSF P231, dlatego wybierając ten model masz pewność, że wybierasz bezpieczne rozwiązanie do uzdatniania wody.

Właściwości

 • filtr grawitacyjny do uzdatniania wody z przypadkowych źródeł
 • worek na wodę o pojemności 10 l
 • system troków pozwalający zawiesić worek
 • szeroki otwór ułatwiający wlewanie wody i czyszczenie
 • filtr z mikrowłókien: oczyszcza 99% bakterii (w tym E. Coli, Salmonella), pierwotniaków (choćby Giardia, Cryptosporidium) oraz cząsteczek stałych
 • sprawność filtrowania na poziomie 1,75 l/minutę
 • żywotność filtra - ok. 1500 l
 • długość przewodów - 126 cm
 • w zestawie adapter pasujący do wielu butelek z szerokim wlewem

Technologie

 • Wymiary 30 x 35 x 15 cm
 • Waga 359 g
Filmy dotyczące produktu

Dodaj opinię dla produktu:
FILTR AUTOFLOW GRAVITY XL 10L