LATARKA MT14

Ocena:
0% of 100
Cena 377,99 zł Cena 539,99 zł
W magazynie
sku
0002400400003067
Oszczędzasz 30%

Ręczna latarka o mocy nawet 1000 lumenów. Nowoczesna technologia światła zapewniająca silną i jednorodną wiązkę.

Więcej
 • Ten produkt wyślemy do Ciebie za darmo
 • Darmowy zwrot w 90 dni
Dostępność w sklepach:
Aby sprawdzić dostępność w sklepach stacjonarnych, wybierz najpierw kolor i rozmiar dla tego produktu.
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Ledlenser to numer jeden wśród producentów ręcznych latarek. Ta znakomita marka z Niemiec opracowała szereg technologii i rozwiązań, które zapewniają silną, mega jasna i jednorodna wiązkę światła. W modelu latarki Ledlenser MT14 możesz uzyskać światło o mocy nawet 1000 lumenów!

Latarka wykonana jest z trwałych materiałów, a jej obudowa jest bardzo szczelna. Obudowa w klasie szczelności IPX4 sprawia, że można jej używać bez problemu podczas opadów deszczu. Przy maksymalnej swojej mocy latarka może świecić nawet na 320 metrów. Wiązkę światła można w latarce wyregulować szybko i w prosty sposób. Dzięki systemowi Rapid Focus wystarczy przekręcić latarkę, by dostosować strumień światła. Technologia soczewek Advanced Focus System oraz X-Lens Technology sprawiają, że podczas regulacji światła uzyskuje się cały czas jednorodnie jasne światło.

Latarka Ledlenser MT14 świeci w wielu trybach. Maksimum mocy daje z siebie w trybie Power. W trybie Mid Power świeci w sposób najbardziej ergonomiczny, a w ustawieniu Low Power zapewnia światło do pracy w bliskiej odległości i czytania, które po prostu nie oślepia. MT14 ma także tryb światła pulsacyjnego, którym można kogoś oślepić na przykład w chwili, gdy zmuszeni jesteśmy do samoobrony.

Latarka Ledlenser przyjazna jest Twojej kieszeni i środowisku naturalnemu. Zasilana jest bowiem akumulatorem, który można wielokrotnie ładować. Do ładowania wystarczy dołączony do zestawu kabel USB i tego typu ładowarka. Dzięki popularnym złączom można naładować ją niemal w dowolnym miejscu. Cała paleta funkcji i rozwiązań czyni z modelu latarkę bardzo wygodną w obsłudze. Jedną ręką można włączyć ja i wyłączyć, a także nawigować pomiędzy trybami. Latarka ma funkcję blokady Transportation Lock zapobiegającą włączeniu się latarki w czasie transportowania oraz tryb Focus Lock, który unieruchomi aktualny tryb ogniskowania światła. Możliwość obserwowania stanu ładowania i poziomu naładowania baterii to kolejne, bardzo użyteczne detale, które informują kiedy, lub jak długo latarka Ledlenser może być gotowa do akcji!

Właściwości
 • trwała obudowa
 • szczelność w klasie IPX4 (bryzgoszczelna, odporna na opady)
 • pojedyncza dioda Xtrem LED mocy maksymalnej 1000 lm 
 • zasięg nawet do 320 m
 • płynna regulacja wiązki światła w technologii Rapid Focus
 • jednorodna wiązka światła z technologiami Advanced Focus System i X-Lens Technology
 • funkcje światła:Power (max. moc), Low Power (oszczędne światło), Mid Power (tryb ekonomiczny), Strobe (oślepiający tryb pulsacyjny)
 • bateria litowo-jonowa o pojemności 4900 mAh
 • czas ładowania (zależny od ładowarki): 8 h (80% nawet po 4h)
 • w zestawie kabel USB do ładowania
 • Charge Indicator – miernik stanu ładowania
 • Battery Indicator – miernik poziomu energii w akumulatorze
 • akcesoria kompatybilne: Color Filter Set, Remote Switch Type E, Magnetic Mount, GoPro adapter Set Type A, Leather Pouch Type B
 • w zestawie: latarka, kabel USB, akumulator, sznureczek na rękę i pokrowiec
 • gwarancja producenta: 5 lat (+2 lata przy rejestracji produktu)
Technologie
 • Waga 253 g
 • Kolor Czarny
WODOODPORNYWODOODPORNY

Advanced Focus System to opatentowana technologia marki Ledlenser, która odpowiada za płynne przejście od jednorodnego światła bliskiego zasięgu do zogniskowanej wiązki światła dalekiego zasięgu.  

Rapid Focus technologia umożliwiająca błyskawiczne ogniskowanie i rozogniskowanie latarki opracowana przez firmę Ledlenser. Działa na zasadzie jednouchwytowego mechanizmu, który przemieszcza soczewkę reflektora względem diody LED. Jest o wiele wydajniejsza i szybsza od klasycznego obrotu lampy.

X-Lens Technology jest rozszerzeniem systemu Advanced Focus System, który stosuje marka Ledlenser w swoich czołówkach i latarkach. Technologia zdolna jest połączyć dowolną liczbę soczewek i zsynchronizować ich poszczególne wiązki dla uzyskania strumienia światła o perfekcyjnej charakterystyce. Dzięki technologii tej światło jest jednorodne w trybie niezogniskowanym i niezykle skupione oraz mocne po zogniskowaniu.

Smart Light Technology mikrokontroler, który pozwala na dowolne zaprogramowanie funkcji czołówki Ledlenser. Dzięki temu można sprawić, że najczęściej używane funkcje są najłatwiej dostępne.

PowerMid PowerLow Power
Moc 1000 lm 200 lm 10 lm
Zasięg 320 m 120 m 30 m
Czas świecenia 9 h 20 h 192 h
Konfiguracja diod 1 x Xtrem LED
Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:LATARKA MT14
Twoja ocena