Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności
Koszyk:

KONKURS "TURYSTA GREGORY"

1. Organizatorem konkursu jest Skalnik sp. z o.o., ul. Długosza 59-75, Wrocław.

2. Czas trwania konkursu od 20-08-2018 do 3-09-2018.

3. Żeby wziąć udział w konkursie należy umieścić komentarz pod postem konkursowym w serwisie Facebook. Komentarz ma być dokończeniem zdania "Gdyby Gregory był turystą to...". Komentarz może mieć dowolną formę słowną, graficzną lub słowno-graficzną.

4. Zdjęcia ani opisy nie mogą naruszać prawa, praw osób trzecich ani dóbr osobistych osób trzecich. Nie mogą też zawierać treści powszechnie uznawanych za wulgarne i obraźliwe, zawierających nagość, pornografię, erotykę, obscenicznych, obrażających uczucia innych osób, w tym również uczucia religijne, przedstawiających przemoc albo materiały o tematyce rasistowskiej, naruszające prawo do prywatności, zawierających materiały chronione prawami wyłącznymi (np. prawami autorskimi) bez zgody uprawnionych.

5. W konkursie do wygrania jest plecak Gregory Stout 65 w kolorze Coal Grey o wartości 749,90 zł.

6. Wśród wszystkich komentarzy Komisja Konkursowa wybierze jeden, który zostanie nagrodzony. Ogłoszenie wyników nastąpi 5.09.2018 na publicznej osi czasu, na profilu facebook.com/skalnikpl.

7. Jeden internauta może wpisać dowolną liczbę komentarzy.

8. W konkursie będą brane pod uwagę komentarze umieszczone na Facebooku do dnia 3.09.2018 do godz. 16:00.

9. Z udziału w konkursie są wyłączeni pracownicy Skalnik Sp. z o.o., a także ich rodziny.

10. Nie ma możliwości zamiany nagrody na inną ani wypłaty ekwiwalentu pieniężnego.

11. Wzięcie udziału w konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu

12. Lauret Konkursu zostanie poinformowany o wygranej. Aby otrzymać nagrodę zobowiązany jest przesłać zwrotną wiadomość prywatną, nie później niż 72 godzin od daty wysłania przez Organizatora informacji o wygranej. Laureat, aby mógł otrzymać nagrodę, zobowiązany jest podać następujące dane: imię, nazwisko, adres zamieszkania z kodem pocztowym, adres e-mail oraz numer telefonu, które są niezbędne do zrealizowania wysyłki. A także nr PESEL, który jest niezbędny do złożenia deklaracji podatkowej przez Organizatora.

13. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą lub niespełnienia wymogów regulaminu procedura wyboru zwycięzcy powtórzy się. Podanie nieprawdziwych lub niekompletnych danych będzie stanowić przyczynę odmowy wydania Uczestnikowi nagrody w przypadku wygranej.

14. Dane osobowe, o których mowa w ust. 12 nie będą w jakikolwiek inny sposób przetwarzane niż na potrzeby rozwiązania niniejszego konkursu.

15. Sposób wydania nagród zostanie ustalony ze zwycięzcami najpóźniej do 7.09.2018

16. Przetwarzanie danych osobowych Uczestników Konkursu odbywa się zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Administratorem danych osobowych udostępnianych przez Uczestników Konkursu jest Skalnik sp. z o.o., który w celu prawidłowego przeprowadzenia Konkursu, przetwarza dane osobowe Uczestnika Konkursu zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 i 3 ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r., poz. 1182). Uczestnik konkursu ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawienia lub usunięcia.

17. Regulamin stanowi jedyny dokument określający zasady Konkursu, a jego interpretacja należy do Organizatora.