Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności
Jesienne spadki cen -23%
Jeszcze tylko przez
d
h
min
sek
Koszyk:

KOSZULKA P-6 LOGO RESPONSIBILI-TEE

Męski T-shirt wyprodukowany w 100% z przetworzonych wtórnie materiałów. Produkt ekologiczny i społecznie odpowiedzialny.

Więcej
 • Darmowa wysyłka od 299,00 zł
 • 90 dni na zwrot

Kolejny model T-shirtu, którym może się pochwalić outdoorowy lider ekologicznej produkcji. Koszulka Patagonia P-6 Logo Responsibli-Tee uszyta jest z materiałów w 100% pochodzących z recyklingu. Użyto w niej mieszankę bawełny z odzysku i poliestru z pokonsumenckich tworzyw sztucznych. Produkcja zakłada aż o 96% mniejsze zużycie wody i zostawia 45% mniejszy ślad węglowy. Logo Patagonii nadrukowano bez użycia szkodliwych dla zdrowia ftalanów i związków PVC. Certyfikacja Fair Trade™ gwarantuje, że jest to produkt społecznie odpowiedzialny. Osoby pracujące przy jej produkcji miały zapewnione godziwe warunki fizyczne i finansowe. Znak bluesign® potwierdza dbałość o środowisko i higieniczną produkcję T-shirtu. Jeśli tak, jak Patagonia, troszczysz się o naszą planetę, bez wahania możesz nosić koszulkę P-6 Logo Responsibli-Tee, z pełną świadomością jej ekologicznego pochodzenia.

Właściwości

 • męski T-shirt z klasycznym logo Patagonii
 • materiały w 00% z recyklingu
 • produkcja koszulki zakłada 96% mniejsze zużycie wody i 45% mniejszy ślad CO2 niż w przypadku standardowych bawełnianych koszulek
 • logo nadrukowane bez użycia ftalanów i szkodliwych związków PVC
 • płaskie szwy
 • certyfikacja Fair Trade™
 • certyfikacja bluesign®

Technologie

 • Materiał 50% bawełna z recyklingu 5.6-oz
  50% poliester z recyklingu
 • Waga 213 g
 • Kolor Granatowy
EKO EKO
PŁASKIE SZWY PŁASKIE SZWY
BLUESIGN BLUESIGN
SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNY SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNY
MATERIAŁ Z RECYKLINGU MATERIAŁ Z RECYKLINGU

bluesign® to standard branżowy, którego znak może być nadawany firmom, zakładom produkcyjnym i produktom. Gwarantuje on produkcję przyjazną dla ochrony środowiska i zachowanie higieny pracy w procesach produkcyjnych i dostawach.

Fair Trade Certified™ to znak poświadczający przynależność do ruchu Fair Trade. Jest to globalny ruch zrzeszający producentów, którzy w biznesie kierują się zasadami zmierzającymi do działań na rzecz poszanowania ludzi i ochrony planety. Ruch Fair Trade wierzy, że każdy podejmuje (lub powinien podejmować) działania, które są dobre dla naszych rodzin, innych ludzi i planety, na której żyjemy. W Fair Trade powszechne jest przekonanie, że kupowanie i sprzedawanie produktów wiąże nas z życiem innych ludzi, dlatego konsumenci powinni być odpowiedzialni w swych wyborach. Wybór produktów z tym znakiem to wsparcie dla firm, które troszczą się o przestrzeganie zasad sprawiedliwego handlu oraz działają na rzecz ograniczania negatywnego wpływu biznesu na środowisko naturalne.

Dodaj opinię dla produktu:
KOSZULKA P-6 LOGO RESPONSIBILI-TEE