Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności
Koszyk:

KSIĄŻKA MIŁKA RAULIN SIŁA MARZEŃ - Z AUTOGRAFEM

Nasza cena 27,93 zł Stara cena: 39,90 zł
Oszczędzasz 30%

Książka o tym jak śmiałe marzenie o zdobyciu Korony Ziemi, krok po kroku zmienia się w rzeczywistość. Egzemplarz z autografem Miłki Raulin.

Więcej
  • Darmowa wysyłka od 300,00 zł
  • 90 dni na zwrot

Książka “Siła marzeń” to opowieść Polki, która przez siedem lat zmieniła marzenia w rzeczywistość. W 2011 r. Miłka Raulin zaczęła zdobywać kolejne najwyższe szczyty kontynentów. Rozpoczynając od Mont Blanc, a kończąc na samym Evereście, Miłka stała się najmłodszą Polką, która skompletowała szczyty Korony Ziemi.

Reportażowo-wspomnieniowa relacja autorki to barwna opowieść o zmaganiach w wysokich górach i zmaganiach z prozaicznymi problemami codzienności. Na realizację tego śmiałego projektu składa się nie tylko ogrom pasji do górskich wędrówek. By stanąć na najwyższych górach wszystkich kontynentów, Miłka musiała poświęcić wiele i wiele zaryzykować. Górskie plany i ambicje musiała powiązać z wychowywaniem syna, pracą na cały etat. Szczyty trzeba było zdobywać sprawnie, bo każdego roku na realizację planów do dyspozycji był tylko zwykły urlop w wymiarze dwudziestu sześciu dni. Brzmi jak misja nie do wykonania? Niekoniecznie. Dzięki lekturze tej książki możesz dowiedzieć się jak podobny plan zrealizować.

Prezentowany egzemplarz to książka wyjątkowa. Została opatrzona autografem autorki, o który poprosiliśmy Miłkę Raulin podczas wrocławskich Spotkań z Górami.

Właściwości

  • Tytuł: Siła Marzeń
  • Autor: Miłka Raulin
  • Wydawnictwo: Bezdroża
  • Liczba stron: 312

Dodaj opinię dla produktu:
KSIĄŻKA MIŁKA RAULIN SIŁA MARZEŃ - Z AUTOGRAFEM