KSIĄŻKA MIŁKA RAULIN SIŁA MARZEŃ - Z AUTOGRAFEM

Ocena:
93.33% of 100
Cena 39,90 zł
Brak w magazynie
sku
0002474000000035

Książka o tym jak śmiałe marzenie o zdobyciu Korony Ziemi, krok po kroku zmienia się w rzeczywistość. Egzemplarz z autografem Miłki Raulin.

Więcej
Wybrany produkt jest NIEDOSTĘPNY

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, gdy tylko produkt pojawi się w sklepie, zostaw swój adres e-mail.

Administratorem przekazywanych danych osobowych jest Skalnik sp. z o.o., ul. Długosza 59-75, 51-162 Wrocław, KRS: 0000344563 Podawane dane osobowe, w braku odmiennej zgody, przetwarzane będą celem realizacji powiadomienia o dostępności towaru.

  • Darmowa wysyłka od 299 zł
  • Darmowy zwrot w 100 dni
Dostępność w sklepach:
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Książka “Siła marzeń” to opowieść Polki, która przez siedem lat zmieniła marzenia w rzeczywistość. W 2011 r. Miłka Raulin zaczęła zdobywać kolejne najwyższe szczyty kontynentów. Rozpoczynając od Mont Blanc, a kończąc na samym Evereście, Miłka stała się najmłodszą Polką, która skompletowała szczyty Korony Ziemi.

Reportażowo-wspomnieniowa relacja autorki to barwna opowieść o zmaganiach w wysokich górach i zmaganiach z prozaicznymi problemami codzienności. Na realizację tego śmiałego projektu składa się nie tylko ogrom pasji do górskich wędrówek. By stanąć na najwyższych górach wszystkich kontynentów, Miłka musiała poświęcić wiele i wiele zaryzykować. Górskie plany i ambicje musiała powiązać z wychowywaniem syna, pracą na cały etat. Szczyty trzeba było zdobywać sprawnie, bo każdego roku na realizację planów do dyspozycji był tylko zwykły urlop w wymiarze dwudziestu sześciu dni. Brzmi jak misja nie do wykonania? Niekoniecznie. Dzięki lekturze tej książki możesz dowiedzieć się jak podobny plan zrealizować.

Prezentowany egzemplarz to książka wyjątkowa. Została opatrzona autografem autorki, o który poprosiliśmy Miłkę Raulin podczas wrocławskich Spotkań z Górami.

Właściwości
  • Tytuł: Siła Marzeń
  • Autor: Miłka Raulin
  • Wydawnictwo: Bezdroża
  • Liczba stron: 312

Przedstawione opinie o produkcie nie podlegają weryfikacji pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali produktu lub go nabyli.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:KSIĄŻKA MIŁKA RAULIN SIŁA MARZEŃ - Z AUTOGRAFEM
Twoja ocena