KSIĄŻKA NATURA JASKIŃ

Ocena:
100% of 100
Cena 29,90 zł
Brak w magazynie
sku
0002159100000035

Ciekawe wydawnictwo dla grotołazów. Dla każdego, kto chce poznać naturę jaskiń!

Więcej
Wybrany produkt jest NIEDOSTĘPNY

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, gdy tylko produkt pojawi się w sklepie, zostaw swój adres e-mail.

Administratorem przekazywanych danych osobowych jest Skalnik sp. z o.o., ul. Długosza 59-75, 51-162 Wrocław, KRS: 0000344563 Podawane dane osobowe, w braku odmiennej zgody, przetwarzane będą celem realizacji powiadomienia o dostępności towaru.

  • Darmowa wysyłka od 299 zł
  • Darmowy zwrot w 90 dni
Dostępność w sklepach:
Aby sprawdzić dostępność w sklepach stacjonarnych, wybierz najpierw kolor i rozmiar dla tego produktu.
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Książka “Natura jaskiń” to wydawnictwo szkoleniowe dla grotołazów pragnących działać w jaskiniach z poszanowaniem ich natury. Ten zeszyt szkoleniowy Fundacji Speleologia Polska, zbiera teksty specjalistów w swoich dziedzinach. Dzięki nim możesz poznać najważniejsze aspekty przyrodnicze dotyczące jaskiń. Kompleksowe podejście prezentuje jaskinie z perspektywy budowy geologicznej, morfologii, warunków klimatycznych panujących w jaskiniach oraz świata organizmów, jaki można spotkać w jaskiniowej eksploracji. Aktualną treść uzupełnia bogactwo ilustracji.

Atutem książki “Natura jaskiń” jest przystępna forma, dzięki której nawet laik pozna świat jaskiń i będzie wiedzieć, jakie są dobre praktyki w tym szczególnym środowisku. Fachowcy podpowiadają w książce jak zachować się, gdy pod ziemią znajdujemy cenną i rzadką naturę.

Właściwości
  • przystępna forma
  • niezbędna do rozumienia środowiska naturalnego jaskiń
  • treść ilustrowana bogato fotografiami
  • miękka oprawa
  • wydawnictwo zbiorowe
  • liczba stron: 136
Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:KSIĄŻKA NATURA JASKIŃ
Twoja ocena