KSIĄŻKA SPOD ZAMARZNIĘTYCH POWIEK

Ocena:
86.67% of 100
Cena 31,43 zł Cena 44,90 zł
Brak w magazynie
sku
0002260300000035
Oszczędzasz 30%

Autobiografia Adama Bieleckiego, najbardziej znanego himalaisty młodego pokolenia

Więcej
Wybrany produkt jest NIEDOSTĘPNY

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, gdy tylko produkt pojawi się w sklepie, zostaw swój adres e-mail.

Administratorem przekazywanych danych osobowych jest Skalnik sp. z o.o., ul. Długosza 59-75, 51-162 Wrocław, KRS: 0000344563 Podawane dane osobowe, w braku odmiennej zgody, przetwarzane będą celem realizacji powiadomienia o dostępności towaru.

  • Darmowa wysyłka od 299 zł
  • Darmowy zwrot w 90 dni
Dostępność w sklepach:
Aby sprawdzić dostępność w sklepach stacjonarnych, wybierz najpierw kolor i rozmiar dla tego produktu.
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Adam Bielecki, trzydziestokilkulatek z Tychów, opowiada o swojej górskiej drodze, młodzieńczych przygodach, które zamieniły się w sposób na życie. Mimo młodego wieku osiągnął wiele, ściągnął też na siebie głosy krytyki, gdy z pierwszego zimowego wejścia na Broad Peak nie powróciło dwóch zdobywców. Jednak opowieść Bieleckiego to przede wszystkim historia siły marzeń, upartego dążenia do nich oraz niezwykłej rodziny, z jakiej pochodzi. Wsparcie najbliższych towarzyszy mu zawsze podczas wspinaczki, a on sam, mimo coraz bardziej wymagających projektów, ma także w dolinach cele do realizacji. Przyznaje jednak, że bez gór staje się nieznośny. Dzięki zdjęciom z albumu Adama Bieleckiego zamieszczonym w książce, opisane historie nabierają kolorów, kształtów i twarzy.

Właściwości
  • Tytuł: Spod zamarzniętych powiek
  • Oprawa: zintegrowana
  • Liczba stron: 384
  • Autorzy: Adam Bielecki, Dominik Szczepański
Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:KSIĄŻKA SPOD ZAMARZNIĘTYCH POWIEK
Twoja ocena