Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności
Jesienne spadki cen -23%
Jeszcze tylko przez
d
h
min
sek
Koszyk:

LATARKA MT6

Cena 242,55 zł 315,00 zł
Oszczędzasz 23%

Poręczna i bardzo trwała latarka Ledlenser o mocy 600 lumenów.

Więcej
 • Darmowa wysyłka od 299,00 zł
 • 90 dni na zwrot
Dostępność w sklepach:
Sklep internetowy
ul. Polaka 18 Wrocław
ul. Bogusławskiego 45 Wrocław

Oto jeden ze znakomitych produktów niemieckiej marki Ledlenser, która od lat produkuje cenione latarki i jest jednym z liderów w branży oświetlenia outdoor. Latarka ta będzie znakomita do użytkowania w roli modelu na wycieczki, kempingi, spacery. MT6 przyda się także na co dzień, gdy zajdzie potrzeba poruszania się w ciemnych pomieszczeniach lub po zmierzchu.

Nowoczesna elektronika i jasna dioda LED zamknięta jest w tej latarce w trwałej i poręcznej obudowie z aluminium. Dzięki nim latarka może świecić na 260 metrów z siłą nawet 600 lumenów. To nie wszystko, co może zaoferować pojedyncza dioda Xtreme LED. Może ona dodatkowo emitować światło w trzech dodatkowych kolorach: czerwonym, niebieskim i zielonym. Za sprawą barwnego światła z latarką można poruszać się dyskretniej lub odczytywać łatwiej mapę używając czerwonego światła. Barwne światło może być użyteczne także fanom survivalu, bushcraftu i myśliwym. Latarka wyposażona jest w system Rapid Focus, którym szybko ogniskuje się światło od punktowego oświetlenia po szeroką wiązkę. W latarce Ledlenser do dyspozycji jest kilka trybów światła. Model MT6 może świecić pełną mocą, w trybie ekonomicznym, słabym światłem zapewniającym długą pracę latarki, a także światłem stroboskopowym, które powoduje efekt oślepienia. Funkcje i włączanie latarki można obsługiwać jedną ręką dzięki rozwiązaniu Front Switch. Przed wrzuceniem latarki do kieszeni lub plecaka warto skorzystać z blokady Transportation Lock. Z taką blokadą przypadkowe włączenie się latarki i jej wyładowanie jest wykluczone.

Latarka MT 6 Ledlenser zasilana jest przez 3 baterie AA. Pierwszy zestaw baterii dołączony jest w zestawie z produktem, podobnie jak poręczny pokrowiec i sznureczek na rękę. Przewagą latarek Ledlenser jest ich jakość i wytrzymałość. Niemiecki producent jest pewien swoich wyrobów, dlatego udziela na nie długiego okresu gwarancji. Latarki mają pięcioletnią gwarancję, którą można wydłużyć nawet do siedmiu lat po zarejestrowaniu produktu na stronie.

Właściwości

 • trwała obudowa aluminiowa
 • silna i jasna dioda Xtrem LED 
 • technologia Advanced Focus System i X-Lens Technology – zapewnia jednorodnie jasne światło
 • Rapid Focus – system szybkiego ogniskowania soczewki
 • światło białe, czerwone, zielone i niebieskie
 • Smart Light Technology – możliwość zaprogramowania najczęściej używanych funkcji
 • technologia Temperature Control – zapobiega przegrzaniu się diody
 • pozłacane styki przy bateriach (nie korodują)
 • zasilana na popularne baterie 3 x AA
 • tryby: Power (maksymalny), Low Power (oszczędny, Mid Power (ekonomiczny), Strobe (oślepiający, pulsacyjny)
 • bryzgoszczelna obudowa odporna na opady; standard IPX4
 • Battery Indicator – miernik poziom energii w bateriach
 • w zestawie: latarka, sznureczek, pokrowiec i baterie

Dioda: Xtreme LED
Moc: 600 lm (max)/10 lm (min)
Zasięg (max/min): 260 m/30 m
Czas świecenia (max/min): 192 h/8 h
Szczelność: IP54
Długość (bez ogniskowania): 141 mm
Średnica główki: 42 mm

Technologie

 • Zasilanie 3 x AA
 • Waga 250 g (z bateriami)
ZASILANIE BATERIAMI ZASILANIE BATERIAMI
CZERWONE ŚWIATŁO CZERWONE ŚWIATŁO

Advanced Focus System to opatentowana technologia marki Ledlenser, która odpowiada za płynne przejście od jednorodnego światła bliskiego zasięgu do zogniskowanej wiązki światła dalekiego zasięgu.  

Rapid Focus technologia umożliwiająca błyskawiczne ogniskowanie i rozogniskowanie latarki opracowana przez firmę Ledlenser. Działa na zasadzie jednouchwytowego mechanizmu, który przemieszcza soczewkę reflektora względem diody LED. Jest o wiele wydajniejsza i szybsza od klasycznego obrotu lampy.

X-Lens Technology jest rozszerzeniem systemu Advanced Focus System, który stosuje marka Ledlenser w swoich czołówkach i latarkach. Technologia zdolna jest połączyć dowolną liczbę soczewek i zsynchronizować ich poszczególne wiązki dla uzyskania strumienia światła o perfekcyjnej charakterystyce. Dzięki technologii tej światło jest jednorodne w trybie niezogniskowanym i niezykle skupione oraz mocne po zogniskowaniu.

Smart Light Technology mikrokontroler, który pozwala na dowolne zaprogramowanie funkcji czołówki Ledlenser. Dzięki temu można sprawić, że najczęściej używane funkcje są najłatwiej dostępne.

PowerMid PowerLow Power
Moc 600 lm 200 lm 10 lm
Zasięg 260 m 120 m 30 m
Czas świecenia 8 h 15 h 192 h
Konfiguracja diod 1 x Xtrem LED
Dodaj opinię dla produktu:
LATARKA MT6