
Elastyczne legginsy biegowe Dynafit dla mężczyzn.
- Ten produkt wyślemy do Ciebie za darmo
- Darmowy zwrot w 100 dni
Legginsy Dynafit Ultra Graphic Long znakomite na długie biegi w chłodniejsze dni zapewnią Ci maksymalną wygodę i swobodę ruchów.
Wykonane z materiału z odpowiednio skomponowanych włókien charakteryzują się 4-kierunkową elastycznością, która w żaden sposób nie ograniczy Cię w trakcie treningu. Tkanina jest oddychająca, dbając o komfortowy mikroklimat i świetnie odprowadzając wilgoć z powierzchni skóry, zaś cała konstrukcja zaprojektowana tak, by idealnie dopasowywać się do sylwetki. Legginsy mają płaskie szwy, które zapobiegają powstawaniu otarć podczas długich biegów oraz ergonomiczną, elastyczną talię, pozwalającą na dopasowanie bez uciskania, z możliwością regulacji.
W konstrukcji modelu nie brakuje także specjalnej kieszeni na żel lub butelkę flask, którą musisz mieć przy sobie w czasie treningu, a także umieszczonej z tyłu kieszonki zapinanej na suwak, przeznaczonej na najcenniejsze drobiazgi. Legginsy ozdobione są sportowym, graficznym wzorem.
- legginsy męskie Dynafit
- odpowiednie do biegania w chłodniejsze dni
- specjalnie skomponowane włókna
- 4-kierunkowa elastyczność
- doskonała oddychalność
- perfekcyjne dopasowanie do sylwetki
- płaskie szwy zapobiegające powstawaniu otarć
- dopasowana talia z możliwością regulacji
- dedykowana kieszeń na żel lub butelkę flask
- tylna kieszonka zapinana na zamek
- graficzny wzór
- krój: Tight
- Materiał: 80% poliester, 20% elastan; mesh: 80% poliester, 20% elastan
- Waga: 201 g
- Kolor Czarny


Przedstawione opinie o produkcie nie podlegają weryfikacji pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali produktu lub go nabyli.