Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności
Koszyk:

LONŻA CONNECT ADJUST

Nasza cena 138,68 zł Stara cena: 185,90 zł
Oszczędzasz 25%

Regulowana, jednoramienna lonża z przyrządem ADJUST. Przeznaczona do wspinaczki sportowej.

Więcej
  • Darmowa wysyłka od 300,00 zł
  • 90 dni na zwrot

Bardzo wygodna lonża przeznaczona przede wszystkim dla wspinaczy sportowych i alpinistów. Niezwykle przydatna przy wspinaniu metodą hakową oraz w canyoningu. Pozwala na wygodną i bezpieczną autoasekurację stanowiskową. Dzięki temu, że wykonano ją w całości z liny dynamicznej, absorbuje siłę upadku z niewielkich wysokości, np. przypadkowych poślizgnięć. Integralną jej częścią jest zaciskowy przyrząd ADJUST. To dzięki niemu lonżę można sprawnie i szybko regulować - zarówno wydłużać, jak i skracać. Dzięki regulacji masz wygodny dostęp do sprzętu podczas niezbędnych operacji, a także do punktu stanowiskowego, niezależnie od jego położenia. Przyrząd współpracuje z karabinkiem Spirit SL, a także Vertigo, William i Attache. Inne modele wymagają sprawdzenia kompatybilności. Do zestawu dołączony jest specjalny kauczukowy pierścień, który pozwala utrzymać karabinek we właściwej pozycji. Do uprzęży lonżę Petzl Connect Adjust mocuje się łatwo za pomocą węzła “główka skowronka”.

Materiał: nylon, aluminium, TPE
Certyfikaty: CE
Waga: 125 g

Właściwości

  • lonża przeznaczona do autoasekuracji podczas wspinaczki sportowej lub wysokogórskiej
  • łatwa i szybka regulacja długości w zakresie 15-95 cm
  • zintegrowany przyrząd zaciskowy ADJUST
  • współpracuje m.in. z karabinkami Spirit SL, Vertigo, William i Attache
  • w zestawie specjalny pierścień utrzymujący karabinek we właściwej pozycji
  • mocowana do uprzęży za pomocą węzła “główka skowronka”
  • brak absorbera energii - do używania wyłącznie na stanowisku znajdującym się powyżej lub na tym samym poziomie

Uwaga! Lonża regulowana Connect Adjust nie jest absorberem energii i nie można jej używać do poruszania się i autoasekuracji na via ferratach ani jako lonży do prac na wysokości (do prac wysokościowych przeznaczona jest lonża w wersji Progress).

Dodaj opinię dla produktu:
LONŻA CONNECT ADJUST