Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności
Koszyk:

MATA SAMOPOMPUJĄCA XLITE MAX SV REGULAR

Cena 664,93 zł 949,90 zł
Oszczędzasz 30%

Trzysezonowa, ultralekka mata do spania.

Więcej
 • Ten produkt wyślemy do Ciebie za darmo
 • 90 dni na zwrot

Łatwe pompowanie, niska waga i wygoda spania, to najważniejsze czynniki, jakie powinna spełniać turystyczna mata. Jeśli do tych głównych czynników dodamy jeszcze komfort cieplny, mamy produkt, który powinien spełnić wymagania wszystkich turystów, którzy lubią plenerowe spanie. Od wiosny do jesieni możesz śmiało zabierać tę matę na wyprawy w nieznane. Dzięki niewielkiej wadze i małym rozmiarom bez trudu znajdziesz dla niej miejsce w plecaku. Specjalna budowa komór - Triangular Core Matrix - na którą składają się ułożone naprzemiennie trójkąty, wpływa przede wszystkim na dobre właściwości termiczne. Ciepłe powietrze krąży w pobliżu śpiącej osoby, zimne jest kierowane na dół. Dodatkowo komfort ten jest wspierany przez technologię ThermaCapture™. Warstwy wewnętrzne maty odbijają ciepło, które wraca do Twojego ciała. W trudnych warunkach docenisz także szybki system napełniania powietrzem. Dzięki SpeedValve™ pompujesz matę wielokrotnie szybciej niż tradycyjne systemy. Co więcej - system ten pomaga nie tylko szybko napompować matę, ale także niezwykle sprawnie ją opróżnić z powietrza i spakować. Dzięki temu możesz więcej czasu poświęcić na wypoczynek.

Właściwości

 • prostokątna, ultralekka mata
 • przeznaczona do użytkowania od wiosny do jesieni
 • bardzo szybki sposób napełniania i opróżniania za pomocą systemu SpeedValve
 • Triangular Core Matrix™ - trójkątny kształt komór zapewnia komfort, ciepło i stabilność
 • odbijające ciepło warstwy ThermaCapture™
 • niewielkie wymiary po spakowaniu
 • dołączony zestaw naprawczy i woreczek transportowy

Technologie

 • Materiał 30D rip HT nylon
 • Wymiary rozłożona: 51 x 183 x 6,3 cm
  po złożeniu: 23 x 10 cm
 • termoizolacyjność (k) 3,2 R
 • Waga 460 g

SpeedValve™ to rozwiązanie stosowane w materacach Therm-A-Rest, które pozwala na bardzo szybkie napompowanie materaca przez duży wlot, który łatwo blokuje się podczas przerw na nabieranie powietrza. Nie wymaga tyle wysiłku co tradycyjne zawory materacy dmuchanych i pozwala na nadmuchanie materaca skracając potrzebny czas o dwie trzecie. SpeedValve ułatwia również spuszczanie powietrza z materaca co pomaga potem spakować go do pokrowca.

ThermaCapture™ to technologia polegająca na pokrywaniu wewnętrznych warstw materaca specjalną powłoką, która odbija ciepło z powrotem w stronę ciała. Dzięki stosowaniu jej na wielu warstwach wewnątrz materacy znacząca ilość ciepła, która w normalnych rozwiązaniach jest marnowana, odbijana jest w stronę użytkownika. Niewątpliwą zaletą ThermaCapture jest niezwykle niska waga i objętość nie wpływająca na rozmiar materaca.

Filmy dotyczące produktu

Dodaj opinię dla produktu:
MATA SAMOPOMPUJĄCA XLITE MAX SV REGULAR