Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności
Koszyk:

MOSKITIERA NANO HEAD NET PERMETHRIN TREATED

Cena 49,41 zł 54,90 zł
Oszczędzasz 10%

Moskitiera Nano Mosquito 1OS Permethrin - chroni nawet przed najbardziej natarczywymi owadami.

Więcej
  • Darmowa wysyłka od 299,00 zł
  • 90 dni na zwrot
Dostępność w sklepach:
Sklep internetowy
ul. Polaka 18 Wrocław
ul. Bogusławskiego 45 Wrocław

Lekka i komfortowa moskitiera Nano Mosquito 1OS Permethrin zapewnia skuteczną ochronę przed wszelkiego rodzaju insektami. Nylonowa siatka zapewnia doskonałą widoczność oraz odpowiedni przepływ powietrza.

W letnie wieczory spędzane na świeżym powietrzu świetnie sprawdzi się moskitiera Nano Mosquito 1OS Permethrin. Jej nowoczesna konstrukcja pozwoliła aż o 60% zmniejszyć wagę w stosunku do klasycznej siatki Nano Head. Jest ona również mniejsza, co znacząco wpływa na komfort użytkowania. Gęsto pleciona siatka nylonowa Ultra-Vis sprawia, że nawet najmniejszy owad nie będzie w stanie się przez nią przedrzeć. Dzięki wyjątkowo cienkim włóknom wykorzystanym przy produkcji, ta lekka moskitiera w żaden sposób nie ogranicza widoczności, a także zapewnia optymalny dostęp świeżego powietrza. Dodatkową ochronę zapewnia permetryna, czyli specjalna, całkowicie bezpieczna substancja, odstraszająca insekty.

Właściwości

  • wykonana z włókna 15D Ultra-Vis, które gwarantuje odpowiednią widoczność oraz dostęp powietrza
  • lekka, niekrępująca ruchów konstrukcja, uzupełniona ściągaczem wokół szyi
  • permetryna zapewniająca dodatkową ochronę
  • elastyczne włókna

Technologie

  • Waga 11 g

Siatka typu 15D Ultra-Vis - to wyjątkowo lekka i zwarta siatka nylonowa a gęstości 80 oczek/cm2. Nie ogranicza ona widoczność, a także zapewnia swobodny dostęp świeżego powietrza. Wykorzystywana w moskitierach Nano, dzięki czemu znacząco ogranicza ich wagę.

Dodaj opinię dla produktu:
MOSKITIERA NANO HEAD NET PERMETHRIN TREATED