MOSKITIERA NANO HEAD NET PERMETHRIN TREATED

Ocena:
100% of 100
Cena 53,99 zł Cena 59,99 zł
W magazynie
sku
0002518400000035
Oszczędzasz 10%

Moskitiera Nano Mosquito 1OS Permethrin - chroni nawet przed najbardziej natarczywymi owadami.

Więcej
  • Darmowa wysyłka od 299 zł
  • Darmowy zwrot w 90 dni
Dostępność w sklepach:
Aby sprawdzić dostępność w sklepach stacjonarnych, wybierz najpierw kolor i rozmiar dla tego produktu.
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Lekka i komfortowa moskitiera Nano Mosquito 1OS Permethrin zapewnia skuteczną ochronę przed wszelkiego rodzaju insektami. Nylonowa siatka zapewnia doskonałą widoczność oraz odpowiedni przepływ powietrza.

W letnie wieczory spędzane na świeżym powietrzu świetnie sprawdzi się moskitiera Nano Mosquito 1OS Permethrin. Jej nowoczesna konstrukcja pozwoliła aż o 60% zmniejszyć wagę w stosunku do klasycznej siatki Nano Head. Jest ona również mniejsza, co znacząco wpływa na komfort użytkowania. Gęsto pleciona siatka nylonowa Ultra-Vis sprawia, że nawet najmniejszy owad nie będzie w stanie się przez nią przedrzeć. Dzięki wyjątkowo cienkim włóknom wykorzystanym przy produkcji, ta lekka moskitiera w żaden sposób nie ogranicza widoczności, a także zapewnia optymalny dostęp świeżego powietrza. Dodatkową ochronę zapewnia permetryna, czyli specjalna, całkowicie bezpieczna substancja, odstraszająca insekty.

Właściwości
  • wykonana z włókna 15D Ultra-Vis, które gwarantuje odpowiednią widoczność oraz dostęp powietrza
  • lekka, niekrępująca ruchów konstrukcja, uzupełniona ściągaczem wokół szyi
  • permetryna zapewniająca dodatkową ochronę
  • elastyczne włókna
Technologie
  • Waga 11 g

Siatka typu 15D Ultra-Vis - to wyjątkowo lekka i zwarta siatka nylonowa a gęstości 80 oczek/cm2. Nie ogranicza ona widoczność, a także zapewnia swobodny dostęp świeżego powietrza. Wykorzystywana w moskitierach Nano, dzięki czemu znacząco ogranicza ich wagę.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:MOSKITIERA NANO HEAD NET PERMETHRIN TREATED
Twoja ocena