MOSKITIERA NANO HEAD NET

Ocena:
80% of 100
Cena 38,42 zł Cena 49,90 zł
Brak w magazynie
sku
0002189400000035
Oszczędzasz 23%

Idealna, ultralekka moskitiera na głowę. Gwarantuje znakomitą przewiewność i widoczność.

Więcej
Wybrany produkt jest NIEDOSTĘPNY

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, gdy tylko produkt pojawi się w sklepie, zostaw swój adres e-mail.

Administratorem przekazywanych danych osobowych jest Skalnik sp. z o.o., ul. Długosza 59-75, 51-162 Wrocław, KRS: 0000344563 Podawane dane osobowe, w braku odmiennej zgody, przetwarzane będą celem realizacji powiadomienia o dostępności towaru.

  • Darmowa wysyłka od 299 zł
  • Darmowy zwrot w 90 dni
Dostępność w sklepach:
Aby sprawdzić dostępność w sklepach stacjonarnych, wybierz najpierw kolor i rozmiar dla tego produktu.
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Ta aultralekka moskitiera idealnie sprawdzi się podczas wycieczek w rejony, w których moskity, komary i inne owady latające mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia, a z pewnością będą przeszkadzać podczas zwiedzania. Ze względu na wykorzystanie nowych materiałów waży 40% tego co pozostałe moskitiery STS przeznaczone do noszenia na głowie. Moskitiera została przygotowana z materiału Ultra-Vis, który jest złożony z włókien nylonowych o gęstości splotu na poziomie 15 denierów. Specyficzna konstrukcja – sprawiająca, że siatka składa się z sześciokątnych otworów – powoduje, że na centymetr kwadratowy powierzchni przypada nawet 80 otworów w tej siatce. W dolnym rancie ma wszyty ściągacz wraz z blokadą jego długości, który pozwala dostosować obwód rantu w taki sposób aby ściśle przylegał do ubrania gwarantując skuteczną ochronę przed owadami. Po zwinięciu moskitiera STS Nano Head Net od Sea To Summit mieści się w kieszeni i bez kłopotu może być zabierana na każdą, nawet najkrótszą wyprawę. 

Materiał: Ultra-Vis

Właściwości
  • 60% lżejsza niż inne moskitiery STS
  • 80 otworów na cm2
  • delikatne w dotyku włókna
  • z paskiem ściągającym
  • sześcienna konfiguracja otworów
  • po zwinięciu mieści się w kieszeni
Technologie
  • Ilość osób 1
  • Waga 11 g

Ultra-Vis – siatka utkaną z nylonu o gęstości splotu w wysokości 15 denierów w konfiguracji sześciokątnej z gęstością otworów na poziomie 80 otworów na centymetr kwadratowy. Bardzo lekka i gwarantująca dużą przewiewność przy dobrej ochronie przed owadami.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:MOSKITIERA NANO HEAD NET
Twoja ocena