Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodatkowe 10% rabatu z kodem PIERWSZE_SNIEGI
Jeszcze tylko przez
d
h
min
sek
Koszyk:

OKULARY S-262B

135,99 zł

Estetyczne okulary miejskie z powłoką Revo, która zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV.

Więcej
  • Darmowa wysyłka od 299,00 zł
  • 90 dni na zwrot
Dostępność w sklepach:
Sklep internetowy
ul. Polaka 18 Wrocław
ul. Bogusławskiego 45 Wrocław

Te miejskie okulary będą stanowiły idealne dopełnienie kolorowej garderoby - delikatny błękit detali i soczewek podkreśli zrelaksowany nastrój, a jednocześnie zapewni odpowiednią ochronę przed warunkami atmosferycznymi, wiatrem, kurzem i piachem. Oprawki w tych okularach zostały wykonane z poliwęglanu - materiału odpornego na zarysowanie i uszkodzenia. W soczewce wykorzystano powłokę Revo, filtr UV 400 i filtry polaryzacyjne. To sprawia, że soczewka odbija 99% promieniowania ultrafioletowego z powrotem, te promienie, które w jakiś sposób nie ulegną odbiciu zostają przepuszczone przez filtr chroniący oczy przed promieniowaniem UVA, UVB i UVC. Dodatkowo wszelkiej maści rozbłyski i refleksy powstające podczas odbijania światła zostaną zneutralizowane przez szkło i nie będą drażnić oczu. Ponadto warstwa polaryzacyjna zwiększa kontrast między jaśniejszymi i ciemniejszymi partiami widzianymi przez okulary co ułatwia działanie w sytuacji dużego nasłonecznienia. Soczewki mają też stosunkowo niską przepuszczalność światła – od 8% do 18%, co sprawia, że świetnie nadają się w sytuacji gdy mamy do czynienia z dużą ilością odbitego światła słonecznego – na przykład na jeziorze, oceanie, lodowcu czy śniegu. 

Właściwości

  • poliwęglanowa oprawka
  • soczewka polaryzacyjna
  • powłoka Revo soczewki
  • filtr UV 400
  • niska przepuszczalność światła

Przepuszczalność światła: 8% - 18%

Technologie

  • polaryzacja tak
  • wymienne szkła nie
  • Kolor Czarny
OCHRONA UV OCHRONA UV
POLARYZACJA POLARYZACJA

Powłoka REVO - Powłoka składająca się z 12-15 warstw ochronnych odbijająca szkodliwe promienie słoneczne, chroniąca wzrok przed promieniowaniem UV. Soczewki polaryzacyjne - Blokują refleksy świetlne powstałe w wyniku odbicia światła od poziomych płaszczyzn (śnieg, woda, piasek, szosa), ograniczając do minimum wpływ wszelkiego rodzaju dokuczliwych odblasków, czy lśnień. Filtr polaryzacyjny zwiększa kontrastowość obrazu, znacząco poprawia jakość widzenia, zapewnia 100% ochronę przed promieniowaniem UV oraz eliminuje 99% odblasków świetlnych.

Dodaj opinię dla produktu:
OKULARY S-262B