Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności
Jesienne spadki cen -23%
Jeszcze tylko przez
d
h
min
sek
Koszyk:

OSŁONA LINY K-PRO 50CM

Cena 134,67 zł 174,90 zł
Oszczędzasz 23%

Trwała osłona liny z ze wzmocnieniem z aramidu (kevlaru).

Więcej
  • Darmowa wysyłka od 299,00 zł
  • 90 dni na zwrot
Dostępność w sklepach:
Sklep internetowy
ul. Polaka 18 Wrocław
ul. Bogusławskiego 45 Wrocław

Osłona Liny DMM K-Pro 50CM to najprawdopodobniej numer jeden wśród osłon na liny! Jeśli potrzebujesz osłony, która zabezpiecza linę na krawędziach dachów, gzymsach, parapetach i w innych tego typu miejscach, zastosuj model, któremu można zaufać i który będzie służył Ci długotrwale. Osłona DMM wyróżnia się na tle innych tego typu modeli ponadprzeciętną trwałością, która jest wypadkową konstrukcji i zastosowanych materiałów.

Osłona została wykonana z dwóch warstw odpornej tkaniny, pomiędzy którymi znajduje się specjalna wkładka z aramidu (kevlaru). Wkładka znacząco zwiększa wytrzymałość osłony na przetarcie i przecięcie. Dodatkowo korzystnie wpływa ona na elastyczność protektora, który dzięki niej nie jest nadmiernie przesztywniony.

Osłona na linę DMM to model w pełni rozpinany, wyposażony w mocny rzep. Dzięki takiej konstrukcji osłonę można założyć w dowolnym miejscu na linie. Do stabilizacji w danym położeniu służą repliki i kolucha zlokalizowane na obu końcach protektora.

Właściwości

  • wytrzymały protektor do osłony lin
  • 2 warstwy odpornnej tkaniny i wzmocnienie z aramidu (kevlaru)
  • plastyczny materiał, który nie powoduje nadmiernego przesztywnienia protektora
  • kolucha i repliki do stabilizowania pozycji protektora na linie
  • polecany do prac wysokościowych i ratownictwa

Długość: 50 cm

Dodaj opinię dla produktu:
OSŁONA LINY K-PRO 50CM