Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności
Koszyk:

OSŁONA LINY K-PRO 80CM

Cena 169,92 zł 199,90 zł
Oszczędzasz 15%

Bardzo wytrzymała i nie nazbyt sztywna osłona do lin. Nieodzowna w pracach wysokościowych i ratownictwie.

Więcej
  • Darmowa wysyłka od 299,00 zł
  • 90 dni na zwrot
Dostępność w sklepach:
Sklep internetowy
ul. Polaka 18 Wrocław
ul. Bogusławskiego 45 Wrocław

Ta osłona jest inna niż wszystkie. Według wielu techników linowych i ratowników to numer jeden wśród osłon na linę. Model marki DMM K-Pro 80CM ponad przeciętną wytrzymałość i świetne właściwości użytkowe zawdzięcza konstrukcji i zastosowanym materiałom.

Osłona na linę DMM K-Pro to model, który składa się z trzech warstw materiału. Z zewnątrz widoczne są dwie warstwy tkanego materiału o dużej odporności mechanicznej. Pomiędzy nimi znajduje się aramidowa (kevlarowa) wkładka, która znacząco zwiększa wytrzymałość protektora. Materiał dzięki niej jest bardzo odprny na przetarcia i przecięcia. Zastosowanie aramidu i tkanych materiałów sprawiło, że protektor tego typu nie jest nadmiernie przesztywniony, dzięki czemu oferuje łatwiejsze wykorzystanie i bardziej ergonomiczną pracę.

Protektor na linę DMM wykorzystuje dobrze sprawdzone rozwiązania. Model rozpinany jest i zapinany rzepem na całej długości. Osłonę wyposażono na każdym końcu w kolucha i repliki do stabilizowania położenia protektora na linie.

Właściwości

  • wytrzymały i praktyczny protektor do lin
  • zbudowany z 3 warstw materiału: 2 warstwy tkaniny i aramidowa wkładka we wnętrzu
  • materiały nie powodują nadmiernego przesztywnienia
  • na końcach kolucha i repy do stabilizowania położenia osłony na linę
  • kapitalny do zastosowań w pracach wysokościowych i ratownictwie

Długość: 80 cm

Dodaj opinię dla produktu:
OSŁONA LINY K-PRO 80CM