PĘSETA TICK TOOL

Ocena:
0% of 100
Cena 16,49 zł Cena 21,99 zł
Brak w magazynie
sku
0002847600000035
Oszczędzasz 25%

Sprytna pęseta do wyciągania kleszczy i innych zastosowań w kształcie i wielkości karty kredytowej.

Więcej
Wybrany produkt jest NIEDOSTĘPNY

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, gdy tylko produkt pojawi się w sklepie, zostaw swój adres e-mail.

Administratorem przekazywanych danych osobowych jest Skalnik sp. z o.o., ul. Długosza 59-75, 51-162 Wrocław, KRS: 0000344563 Podawane dane osobowe, w braku odmiennej zgody, przetwarzane będą celem realizacji powiadomienia o dostępności towaru.

  • Darmowa wysyłka od 299 zł
  • Darmowy zwrot w 100 dni
Dostępność w sklepach:
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Pęseta Tick Tool to dobrze pomyślane narzędzie. Dzięki temu, że ma kształt i wielkość tradycyjnej karty kredytowej, zmieścisz ją bez problemu w portfelu i możesz zawsze mieć pod ręką - nawet na nieplanowanym spontanicznym spacerze. Pęseta jest niezbędna, gdy poruszasz się po polnych i leśnych terenach. Ryzyko bliskiego spotkania się tam z kleszczem jest duże, a tego osobnika należy szybko się pozbyć, jeśli wyczuł ciepło Twojej skóry.

Karta Lifesystems Tick Tool zapewnia szybkie i bezpieczne usunięcie kleszcza z ciała. Dwa różnej wielkości otwory pozwolą dopasować pęsetę do rozmiarów kleszcza. W dodatku karta została wyposażona w małą lupę, dzięki czemu po zabiegu skontrolujesz miejsce po kleszczu, by mieć pewność, że został on całkowicie usunięty.

Właściwości
  • dwa rozmiary pęset - idealne dopasowanie
  • mała lupa
  • rozmiar karty kredytowej - wygodny w obsłudze i przechowywaniu
Technologie
  • Wymiary 85 x 54 x 1 mm
  • Waga 6 g

Przedstawione opinie o produkcie nie podlegają weryfikacji pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali produktu lub go nabyli.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:PĘSETA TICK TOOL
Twoja ocena