KARABINEK NANO 22

Ocena:
0% of 100
Cena 34,39 zł Cena 42,99 zł
Brak w magazynie
sku
0002354900003074

Jeden z najlżejszych karabinków ekspresowych z drucianym zamkiem.

Więcej
Wybrany produkt jest NIEDOSTĘPNY

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, gdy tylko produkt pojawi się w sklepie, zostaw swój adres e-mail.

Administratorem przekazywanych danych osobowych jest Skalnik sp. z o.o., ul. Długosza 59-75, 51-162 Wrocław, KRS: 0000344563 Podawane dane osobowe, w braku odmiennej zgody, przetwarzane będą celem realizacji powiadomienia o dostępności towaru.

  • Darmowa wysyłka od 299 zł
  • Darmowy zwrot w 100 dni
Dostępność w sklepach:
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Karabinek Nano 22 to z najlżejszych karabinków wspinaczkowych do wspinaczki skalnej i alpinizmu. Karabinek ma ciężar tylko 22 gramów, a wytrzymałość tak solidna, że z jego wykorzystaniem możesz zakładać przeloty na drogach wspinaczkowych. Karabinek Camp posiada lekki zamek druciany, który ma również tę właściwość, że nie zamarza w niskich temperaturach. Oprócz niskiej wagi, która pozwoli ograniczyć ciężar sprzętu zabieranego w dużą ścianę, jest to cecha przydatna na prawdziwie górskiej wspinaczce. Karabinek jest następca tak znakomitych modeli marki Camp jak Nano i Nano 23. Teraz jeszcze lżejszy, jeszcze bardziej dopracowany i jeszcze bardziej wytrzymały. Mały karabinek Camp Nano 22 produkowany jest w popularnych kolorach kości mechanicznych. Dzięki temu można dopasować karabinki i do mechaników, a potem z łatwością podejmować pożądany rozmiar. 
 
Materiał: aluminium
Wytrzymałość: 21 kN/8/9 kN 
Prześwit zamka: 21 mm
Wymiary: 86 x 52 mm
Certyfikacja: CE EN 12275, EN 362, UIAA

Właściwości
  • radykalnie niska waga; jeden z najlżejszych karabinków przeznaczonych do wspinaczki
  • wyprofilowany do łatwego użytkowania z każdym rodzajem liny do wspinaczki
  • wytrzymała konstrukcja
  • druciany zamek, który nie zamarza w niskich temperaturach 
  • dostępny w 8 popularnych dla kości mechanicznych kolorach
Technologie
  • Materiał stopy lekkie
  • Waga 22 g
  • Kolor Żółty

Przedstawione opinie o produkcie nie podlegają weryfikacji pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali produktu lub go nabyli.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:KARABINEK NANO 22
Twoja ocena