Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności
Jesienne spadki cen -23%
Jeszcze tylko przez
d
h
min
sek
Koszyk:

PRZEWODNIK ALPEJSKIE CZTEROTYSIĘCZNIKI

59,00 zł

Przewodnik turystyczno-wspinaczkowy po Alpejskich czterotysięcznikach

Więcej
  • Darmowa wysyłka od 299,00 zł
  • 90 dni na zwrot

Przewodnik Richarda Goedeke zawiera opisy klasycznych dróg na wszystkie czterotysięczniki alpejskie. Autor nie ogranicza się do 91 szczytów figurujących na liście UIAA - w swojej książce uwzględnia także boczne, ale dość wyraziste wierzchołki, co daje imponującą liczbę 180 czterotysięczników.

To już trzecie, uaktualnione wydanie "Alpejskich czterotysięczników". Ten przewodnik to już klasyka w swojej kategorii. Może o tym świadczyć fakt, ze krajach zachodniej Europy miał już ponad 10 wydań, a jego popularność wcale nie słabnie. Wszystko jest zasługą szczegółowo zebranego materiału i przekazanie go w przyjaznej dla odbiorcy formie.

To obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy są zakochani w Alpach i mają wobec nich swoje własne plany. To także niezbędnik dla osób pragnących kolekcjonować kolejne alpejskie szczyty. Na każdy ze szczytów prowadzi przynajmniej jedna droga i właśnie tu znajdziesz je zebrane w jednym miejscu. Przy największych szczytach autor podaje więcej możliwości wejścia i czasem dodatkowe informacje jak np. zaznaczone drogi pierwszych zdobywców.

Jeśli planujesz przygodę z Alpami, przewodnik będzie doskonałym uzupełnieniem informacji i pomocą przy planowaniu kolejnych wspinaczek.

Właściwości

  • przewodnik po alpejskich czterotysięcznikach
  • III, uaktualnione wydanie
  • przy każdym szczycie zaznaczono przynajmniej jedną drogę - zazwyczaj najprostszą
  • większe szczyty zostały wzbogacone o dodatkowe informacje i wiekszą ilość zaznaczonych dróg
  • poręczne wymiary - bez problemu dorzucisz do plecaka, a nawet kieszeni
  • opatrzony pięknymi zdjęciami

Autor: Richard Goedeke
Liczba stron: 256
Format: 120 x 168 mm
Wydanie: III, 2018 r.
Tytuł oryginału: 4000er. Tourenführer. Die Normalrouten auf alle Viertausender der Alpen.

Dodaj opinię dla produktu:
PRZEWODNIK ALPEJSKIE CZTEROTYSIĘCZNIKI