PRZEWODNIK POLSKIE TATRY WYSOKIE. NARCIARSTWO WYSOKOGÓRSKIE

Ocena:
0% of 100
Cena 49,90 zł
Brak w magazynie
sku
0000044600000035

Przewodnik skialpinistyczny po Tatrach Wysokich. Zawiera szczegółowe opisy mniej uczęszczanych tras. Uzupełnione i poprawione wydanie IV.

Więcej
Wybrany produkt jest NIEDOSTĘPNY

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, gdy tylko produkt pojawi się w sklepie, zostaw swój adres e-mail.

Administratorem przekazywanych danych osobowych jest Skalnik sp. z o.o., ul. Długosza 59-75, 51-162 Wrocław, KRS: 0000344563 Podawane dane osobowe, w braku odmiennej zgody, przetwarzane będą celem realizacji powiadomienia o dostępności towaru.

  • Darmowa wysyłka od 299 zł
  • Darmowy zwrot w 90 dni
Dostępność w sklepach:
Aby sprawdzić dostępność w sklepach stacjonarnych, wybierz najpierw kolor i rozmiar dla tego produktu.
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

"Polskie Tatry Wysokie" autorstwa Karola Życzkowskiego i Józefa Wali to ciekawa propozycja wydawnictwa Sklep Podróżnika. Zawiera szczegółowe opisy mniej znanych, poza-wyciągowych tras w polskiej części Tatr Wysokich oraz wybrane zjazdy na stronę słowacką. Polecane linie zjazdów zilustrowane są schematami bądź ilustrowane zdjęciami z naszkicowaną linią zjazdu. W przewodniku znalazło się też miejsce na rozdział poświęcony lawinom i zimowym zagrożeniom w Tatrach Wysokich. Przedstawiony został też rys historyczny, a na kartach przewodnika zaprezentowano wiele ciekawostek, które zainteresują narciarzy skiturowych i freeriderów.

Czwarte wydanie książki poprawiono i uzupełniono o nowe trasy i zdjęcia. Nowością wydania są też wskazówki dotyczące doboru sprzętu i informacje o aktualnych przepisach dotyczących uprawiania narciarstwa w Tatrzańskim Parku Narodowym.

Właściwości
  • atrakcyjna prezentacjia tras
  • wskazówki na temat koniecznego sprzętu
  • rys historyczny i liczne ciekawostki na temat opisywanych miejsc
  • rozdział o lawinach i innych zagrożeniach
  • obszerny wykaz literatury
  • angielski abstrakt

Autor: Józef Wala, Karol Życzkowski 
Rok wydania: 2021
Wydawnictwo: Sklep Podróżnika 
Liczba stron: 240

Technologie
  • Wymiary 120 x 168 mm
Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:PRZEWODNIK POLSKIE TATRY WYSOKIE. NARCIARSTWO WYSOKOGÓRSKIE
Twoja ocena