PRZEWODNIK WSPINACZKOWY FRANKENJURA BAND 1

Ocena:
0% of 100
Cena 185,99 zł
W magazynie
sku
0001996100000035

Pierwsza część dwutomowego przewodnika po Frankenjurze. Przejrzysty układ i tysiące dróg do wyboru. Uaktualnione wydanie. 

Więcej
 • Darmowa wysyłka od 299 zł
 • Darmowy zwrot w 100 dni
Dostępność w sklepach:
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Niemiecka Frankenjura to zdecydowanie jeden z tych regionów wspinaczkowych, które warto odwiedzić i poznać. Mnogość sektorów i poprowadzonych dróg wspinaczkowych sprawia, że miejsce dla siebie znajdą tu zarówno początkujący, jak i mistrzowie pionów.

Autor przewodnika prezentuje w pierwszym tomie aż 14 rejonów Frankenjury: Leinleitertal, Wiesenttal, Gößweinstein, Püttlachtal, Weihersbachtal, Klumpertal, Ailsbachtal, Paradiestal, Kaiserbachtal, Scheßlitzer Gebiete, Staffelberg, Kleinziegenfelder Tal, Bärental und das Zillertal. W przewodniku Frankenjura 1 opisanych zostało 6100 dróg wspinaczkowych, czyli o ponad 342 więcej niż w poprzedniej edycji. W połączeniu z tomem drugim opracowanie zawiera łącznie 13600 propozycji wspinaczkowych o różnych trudnościach.

Frankenjura to miejsca, gdzie tysiące ludzi stawia pierwsze kroki w skałach bądź szlifuje swoje umiejętności. Niech nie zdziwi Cię obecność tam autorów najtrudniejszych i najbardziej wymagających wspinaczek.

Przewodnik ma bardzo czytelny i przejrzysty układ. Chociaż wydano go w języku niemieckim, także osoba, która nie zna tego języka nie powinna mieć problemów z uzyskaniem najważniejszych informacji. Dzięki koordynatom GPS dotarcie na parking czy pod skałę nie stanowi problemu. Na wyraźnych szkicach formacji skalnych zaznaczono przebiegiem dróg, a także miejsca wpinek. Kolorowy kod każdej z dróg ułatwia w zorientowaniu się o poziomie wspinaczki w danym miejscu. Ponadto piktogramy umożliwiają szybkie zorientowanie się w charakterystyce wybranego miejsca.

Dla czytelników przygotowano specjalny kod umożliwiający korzystanie z aplikacji Vertical Life na smartfonie (iOS, Android).

Właściwości
 • pierwsza część przewodnika wspinaczkowego po Frankenjurze
 • obszerna część informacyjno-logistyczna
 • opis 14 rejonów wspinaczkowych
 • ponad 6000 dróg wspinaczkowych
 • książka w języku niemieckim
 • przejrzysty układ przewodnika
 • piktogramy podsumowujące najważniejsze informacje
 • szkice skał z zaznaczonymi przebiegami dróg wspinaczkowych
 • zaznaczone miejsca wpinek
 • wydanie uaktualnione (stan czerwiec 2021) i wzbogacone o nowe fotografie 

tytuł: Frankenjura Band 1
język wydania: niemiecki
wydanie: jedenaste
rok wydania: 2021
wydawca: Panico Alpinverlag
autorzy: Sebastian Schwertner
liczba stron: 576
oprawa: miękka

Przedstawione opinie o produkcie nie podlegają weryfikacji pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali produktu lub go nabyli.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:PRZEWODNIK WSPINACZKOWY FRANKENJURA BAND 1
Twoja ocena