Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności
Koszyk:

PRZEWODNIK WSPINACZKOWY GÓRY SOKOLE - MICHAŁ KAJCA WYDANIE IV

89,90 zł

To już czwarte wydanie topo legendarnego rejonu dla miłośników wspinu w granicie. Michał Kajca dokłada kolejne poprawki, tworzy wzorowe topo i uzupełnia je o nowe zdjęcia skalnych ścian z drona!

Więcej
  • Darmowa wysyłka od 299,00 zł
  • 90 dni na zwrot
Dostępność w sklepach:
Sklep internetowy
ul. Polaka 18 Wrocław
ul. Bogusławskiego 45 Wrocław

Już drugie wydanie topo Sokolików uchodziło za idealne! Teraz do rąk łojantów trafia wydanie czwarte, które jeszcze wyżej podnosi poprzeczkę i pokazuje, jak powinien wyglądać idealny przewodnik wspinaczkowy.

W trzecie edycji mieliśmy nowe drogi, unikatowe zdjęcia archiwalne, uaktualnione wyceny, które konsultowano ze środowiskiem wspinaczkowym. Uzupełnione i poprawione wydanie czwarte nawiązuje do sprawdzonej formuły, ale też ma nowe elementy. Rozbudowano w nim część historyczną, dodając szalenie ciekawe teksty i zdjęcia. Wspinaczy ucieszą na pewno czytelne i nowe zdjęcia skalnych ścian, które wykonane zostały za pomocą drona! Od poprzedniego wydania w samych Sokolikach przybyło aż 50 dróg, które znalazły się oczywiście na kartach TOPO Michała Kajcy. Przybyły również opisy nowych spotów boulderowych.

O co jeszcze zadbał autor? Poprawione zostały współrzędne i mapki, by łatwiej było dotrzeć pod konkretne sektory. Zwyczajem poprzednich wydań, wymionione zostały w większości fotografie wspinaczkowe.Przewodnik Wspinaczkowy Michała Kajcy spodoba się tym, którzy doceniają wizualną oprawę i mają zmysł artystyczny. Dopieszczony i dopracowany ze wszystkich stron przewodnik, powinien znaleźć się na półce (a najlepiej w plecaku) każdego, kto zamierza próbować swoich sił w granicie Sokołów.

Właściwości

  • opisy ze zdjęciami ok. 1100 dróg wspinaczkowych w Górach Sokolich
  • drogi ubezpieczone i trady
  • wydanie zaktualizowane o 50 nowych dróg i nowe miejsca boulderowe
  • obszerniejsza część poświęcona historii regionu
  • nowe zdjęcia archiwalne
  • nowe zdjęcia skał wykonane z drona
  • zaktualizowane opisy i wyceny
  • nowe zdjęcia wspinaczkowe

Autor: Michał Kajca
okładka: miękka
wydawnictwo: Góry Books
wydanie: 4
rok wydania: 2021
wymiary: 145x205 mm

Dodaj opinię dla produktu:
PRZEWODNIK WSPINACZKOWY GÓRY SOKOLE - MICHAŁ KAJCA WYDANIE IV