Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności
Jesienne spadki cen -23%
Jeszcze tylko przez
d
h
min
sek
Koszyk:

PRZEWODNIK WSPINACZKOWY SICILY ROCK

135,90 zł

Przewodnik wspinaczkowy po północnej Sycylii. Wydanie pełne aktualizacji.

Więcej
  • Darmowa wysyłka od 299,00 zł
  • 90 dni na zwrot

Przewodnik wspinaczkowy po północnej Sycylii prezentuje 6 sektorów w okolicy miasta San Vito Lo Capo. W tym rejonie znajduje się duża ilość sportowych dróg, które oferują linie jedno- i kilkuwyciągowe. Duże topo w formie zdjęcia uzupełnione jest tabelą dróg, w której podano wycenę, długość, potrzebny sprzęt, autora drogi i uwagi dotyczące wspinaczki na danej drodze. Przewodnik zdobią fotografie wspinaczkowe. Przewodnik w języku angielskim, niemieckim i włoskim.

Popularne rejony wspinaczkowe Sycylii można odwiedzić także w chłodniejszej części roku. Krótkie podejścia, doskonała baza i łagodny klimat czynią Sycylię idealnym kierunkiem, gdy na kontynencie jest zbyt zimno by się wspinać. Prezentowany przewodnik to już 7 wydanie topo. Przewodnik został zaktualizowany w 2019 r. Szczególnie dobrze i szczegółowo prezentuje okolice San Vito lo Capo.

Autor: Karsten Oelze, Harald Roker
Tytuł: Sicily-Rock. Sicilia - sport climbing
Rok wydania: 2020
Wydanie: VII
Stron: 288
Wymiary: 15 x 21 cm
Język: angielski, niemiecki, włoski
Oprawa: miękka

Właściwości

  • przewodnik wspinaczkowy po północnym rejonie Sycylii
  • przejrzyste topo w formie zdjęć
  • wyceny, autorzy dróg, potrzebny sprzęt, długość drogi , uwagi do przejścia
  • fotografie wspinaczkowe
  • praktyczne informacje
  • 7 wydanie, zaktualizowane w 2019 r.
Dodaj opinię dla produktu:
PRZEWODNIK WSPINACZKOWY SICILY ROCK