Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności
Koszyk:

PRZYRZĄD PANTIN

Kostkowy przyrząd zaciskowy marki Petzl Więcej
  • Darmowa wysyłka od 299,00 zł
  • 90 dni na zwrot
Pantin NE to nowa odsłona kostkowego przyrządu zaciskowego marki Petzl. We współpracy z przyrządami Croll, Ascension lub Ascentree ułatwi wychodzenie po linie, znacznie ograniczając wysiłek. Specjalna, zwarta konstrukcja oraz kształt języka blokującego zmniejszają tarcie na linie, dzięki czemu Pantin przesuwa się po niej płynnie i bezproblemowo już od pierwszych metrów.
Właściwości:- przeznaczony do współpracy z przyrządami CROLL, ASCENSION lub ASCENTREE- zwarta konstrukcja – mechanizm zaciskowy zintegrowany z obudową niweluje ryzyko przypadkowego zaczepienia- Pantin wypina się z liny prostym wymachem nogi- wytrzymała na zużycie, dolna taśma Dyneema- język blokujący wykonany ze stali nierdzewnej – duża wytrzymałość i odporność na korozję- język wyposażony w szczelinę i ukośne zęby dobrze funkcjonuje nawet na mocno zabrudzonych i oblodzonych linach- klamra DoubleBack umożliwia szybką i łatwą regulację- dostępny w 2 wersjach: czarny (noga lewa), żółty (noga prawa)- Uwaga! Pantin nie jest Sprzętem Ochrony Indywidualnej!
Średnica lin współpracujących: 8-13 mmMateriał: stopy lekkieWymiary: 65 x 45 x 21 mmWaga: 85 g
Dodaj opinię dla produktu:
PRZYRZĄD PANTIN