PRZYRZĄD SPARROW

Ocena:
0% of 100
Cena 627,99 zł Cena 784,99 zł
Brak w magazynie
sku
0001046200000035
Oszczędzasz 23%

Wielofunkcyjny przyrząd marki Climbing Technology

Więcej
Wybrany produkt jest NIEDOSTĘPNY

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, gdy tylko produkt pojawi się w sklepie, zostaw swój adres e-mail.

Administratorem przekazywanych danych osobowych jest Skalnik sp. z o.o., ul. Długosza 59-75, 51-162 Wrocław, KRS: 0000344563 Podawane dane osobowe, w braku odmiennej zgody, przetwarzane będą celem realizacji powiadomienia o dostępności towaru.

 • Ten produkt wyślemy do Ciebie za darmo
 • Darmowy zwrot w 90 dni
Dostępność w sklepach:
Aby sprawdzić dostępność w sklepach stacjonarnych, wybierz najpierw kolor i rozmiar dla tego produktu.
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Sparrow absolutnie rewolucjonizuje pracę na wysokości i w ratownictwie! To kwintesencja multi-funkcjonalności i maksymalnego bezpieczeństwa! Cztery lata intensywnych badań technologicznych nie mogły przynieść bardziej wymiernego rezultatu. Sparrow to profesjonalny przyrząd o najwyższym, dostępnym na rynku zakresie obciążeń podczas pracy, najlżejszy i najsilniejszy w swojej klasie! Ekstremalnie trudne sytuacje to jego żywioł, dlatego warto, byś miał go zawsze pod ręką. Sparrow doskonale sprawdzi się do: - podchodzenia na linie (wraz z CT Quick-Up i pętlą nożną) - pozycjonowania - asekuracji z góry i z dołu - auto-asekuracji - opuszczania ładunku lub osoby (sam lub jako część bardziej skomplikowanego systemu) - można go stosować jako przyrząd samoblokujący do zjazdów.

Materiał: stopy lekkie

Wymiary: 179 x 87 mm

Waga: 520 g

Certyfikacja: EN 12841, EN 341, CE

Właściwości
 • przeznaczony do lin o średnicy 10 – 11,5 mm 
 • długa i gumowana rączka umożliwia bezproblemową, w pełni komfortową obsługę
 • zapadka i rączka w pomarańczowym kolorze zapewniają widoczność niezależnie od warunków
 • wbudowana „ostroga” zwiększa siłę hamowania i pozwala na lepsze kontrolowanie prędkości 
 • dźwignia z dwoma trybami blokowania – automatyczny (przy puszczeniu) oraz w pozycji „do pracy” (bez konieczności wiązania liny i wykorzystania dodatkowego - przyrządu)
 • EBS (Extraordinary Braking System) – automatyczne blokowanie przyrządu w sytuacji odruchowego szarpnięcia dźwigni w niebezpiecznej sytuacji 
 • zapadka zabezpieczająca przed przypadkowym wypięciem liny 
 • wpięcie i wypięcie liny możliwe jest bez wypinania przyrządu z uprzęży - łatwość przepinania na węzłach bez ryzyka przypadkowego upuszczenia
Technologie
 • Waga 520 g
Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:PRZYRZĄD SPARROW
Twoja ocena