Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności
Koszyk:

SASZETKA SMALL ZIPPERED POUCH

39,90 zł

Mała saszetka na drobiazgi z bawełny organicznej.

Więcej
 • Darmowa wysyłka od 299,00 zł
 • 90 dni na zwrot
Dostępność w sklepach:
Sklep internetowy
ul. Polaka 18 Wrocław
ul. Bogusławskiego 45 Wrocław

Saszetka Small Zippered Pouch została uszyta z bawełny organicznej, która nie wykorzystuje do uprawy chemikaliów, a plantacje wykorzystują naturalne metody wzrostu roślin. Saszetkę wykonano z pozostałości i materiałów z odpadów, tym samym minimalizując ilość poprodukcyjnych śmieci. Oryginalne logo Patagonii naniesiono metodą sitodruku za pomocą tuszu, który nie zawiera PVC i ftalanów. Cały proces produkcji odbył się z poszanowaniem pracy człowieka i według zasad etyki, co potwierdza certyfikat Fair Trade Certified™.

Saszetka Small Zippered Pouch zapinana jest na zamek, dlatego z jej wnętrza nic Ci nie wypadnie, cokolwiek tam włożysz. U boku wystaje uchwyt. Możesz go przypiąć do plecaka lub odzieży. Unikniesz w ten sposób przypadkowego pozostawienia jej gdzieś lub zgubienia. Trwałe włókna bawełny ekologicznej sprawią, że przeżyje ona z Tobą wiele niesamowitych przygód.

Właściwości

 • saszetka Patagonia z kolorową grafiką
 • wykorzystano sitodruk z tuszem bez PVC i ftalanów
 • certyfikat Fair Trade Certified™
 • wykorzystano odpady poprodukcyjne
 • ekologiczna bawełna organiczna
 • uchwyt po boku do przypięcia lub złapania
 • dobra na przechowywanie pieniędzy, dokumentów lub kluczy

Technologie

 • Materiał 100% bawełna organiczna
 • Wymiary 8,9 x 12 cm
 • Waga 17 g
 • Kolor Beżowy
EKO EKO
SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNY SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNY

Bawełna organiczna to wysokiej jakości materiał wykonany z włókien bawełny, która wzrastała według tradycyjnych metod uprawy tych roślin. Wzrost bawełny w warunkach ekologicznych odbywa się w zgodzie z naturalnymi procesami, bez użycia nawozów i środków chemicznych. Do zbioru bawełny organicznej nie używa się maszyn. Bawełna zbierana jest ręcznie, a jej uprawa pozwala na dużą oszczędność wody. Ten sposób upraw, a następnie wytwarzania tkanin pozwala uzyskiwać materiał cechujący się przyjemniejszą w dotyku strukturą, a przede wszystkim większą odpornością na zużywanie. Włókna bawełny organicznej są trwałe, gdyż nie ulegały niszczeniu przez środki chemiczne i maszynowy sposób zbioru. Bawełna organiczna barwiona jest tylko na bazie nietoksycznych barwników pochodzących z natury.

Fair Trade Certified™ to znak poświadczający przynależność do ruchu Fair Trade. Jest to globalny ruch zrzeszający producentów, którzy w biznesie kierują się zasadami zmierzającymi do działań na rzecz poszanowania ludzi i ochrony planety. Ruch Fair Trade wierzy, że każdy podejmuje (lub powinien podejmować) działania, które są dobre dla naszych rodzin, innych ludzi i planety, na której żyjemy. W Fair Trade powszechne jest przekonanie, że kupowanie i sprzedawanie produktów wiąże nas z życiem innych ludzi, dlatego konsumenci powinni być odpowiedzialni w swych wyborach. Wybór produktów z tym znakiem to wsparcie dla firm, które troszczą się o przestrzeganie zasad sprawiedliwego handlu oraz działają na rzecz ograniczania negatywnego wpływu biznesu na środowisko naturalne.

Dodaj opinię dla produktu:
SASZETKA SMALL ZIPPERED POUCH