Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności
Koszyk:

SASZETKA ZIPPERED POUCH

65,90 zł

Saszetka na wszystkie ważne sprawy, które wozisz ze sobą. Stworzona z odpadów przyczynia się do zmniejszenia zanieczyszczania środowiska.

Więcej
 • Darmowa wysyłka od 299,00 zł
 • 90 dni na zwrot
Dostępność w sklepach:
Sklep internetowy
ul. Polaka 18 Wrocław
ul. Bogusławskiego 45 Wrocław

Zaprojektowana z poprodukcyjnych odpadów saszetka Zippered Pouch pomieści ważne dla Ciebie dokumenty, pieniądze lub po prostu drobiazgi, które chcesz uporządkować w plecaku lub torbie. Zapinana na zamek nie pozwoli Ci na zgubienie drobnych rzeczy. Została uszyta w 100% z bawełny organicznej, dzięki czemu jest ekologiczna i trwała. Wyposażono ją w uchwyt na boku, więc możesz przypiąć ją do plecaka, by zawsze była na swoim miejscu. Ozdobiona została kolorową grafiką, która powstała za pomocą sitodruku. Tusz użyty do jej utrwalenia nie zawiera PVC ani ftalanów, dlatego jest bezpieczny i nieszkodliwy.

Materiał saszetki Zippered Pouch jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, co czyni jej zawartość jeszcze bezpieczniejszą. Przy jej powstaniu zadbano o aspekt etyczny i higienę pracy, dlatego zyskała certyfikat Fair Trade Certified™. Dzięki niej zachowasz większy porządek w swoim bagażu i zapomnisz o wiecznym szukaniu aktualnie potrzebnych przedmiotów.

Właściwości

 • saszetka zapinana na zamek
 • kolorowa grafika Patagonia
 • wykorzystano tusz bez PVC i ftalanów
 • powstała z odpadów materiałowych
 • ekologiczna bawełna organiczna
 • uchwyt umożliwia złapanie lub przypięcie
 • zaopatrzona certyfikatem Fair Trade Certified™
 • pomoże zachować porządek w plecaku lub torbie

Technologie

 • Materiał 100% bawełna organiczna
 • Wymiary 8,9 x 14,4 cm
 • Waga 31 g
 • Kolor Beżowy
EKO EKO
SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNY SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNY

Bawełna organiczna to wysokiej jakości materiał wykonany z włókien bawełny, która wzrastała według tradycyjnych metod uprawy tych roślin. Wzrost bawełny w warunkach ekologicznych odbywa się w zgodzie z naturalnymi procesami, bez użycia nawozów i środków chemicznych. Do zbioru bawełny organicznej nie używa się maszyn. Bawełna zbierana jest ręcznie, a jej uprawa pozwala na dużą oszczędność wody. Ten sposób upraw, a następnie wytwarzania tkanin pozwala uzyskiwać materiał cechujący się przyjemniejszą w dotyku strukturą, a przede wszystkim większą odpornością na zużywanie. Włókna bawełny organicznej są trwałe, gdyż nie ulegały niszczeniu przez środki chemiczne i maszynowy sposób zbioru. Bawełna organiczna barwiona jest tylko na bazie nietoksycznych barwników pochodzących z natury.

Fair Trade Certified™ to znak poświadczający przynależność do ruchu Fair Trade. Jest to globalny ruch zrzeszający producentów, którzy w biznesie kierują się zasadami zmierzającymi do działań na rzecz poszanowania ludzi i ochrony planety. Ruch Fair Trade wierzy, że każdy podejmuje (lub powinien podejmować) działania, które są dobre dla naszych rodzin, innych ludzi i planety, na której żyjemy. W Fair Trade powszechne jest przekonanie, że kupowanie i sprzedawanie produktów wiąże nas z życiem innych ludzi, dlatego konsumenci powinni być odpowiedzialni w swych wyborach. Wybór produktów z tym znakiem to wsparcie dla firm, które troszczą się o przestrzeganie zasad sprawiedliwego handlu oraz działają na rzecz ograniczania negatywnego wpływu biznesu na środowisko naturalne.

Dodaj opinię dla produktu:
SASZETKA ZIPPERED POUCH