Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności
Koszyk:

ŚPIWÓR ALEUTIAN 40/4 REGULAR

Trzysezonowy, syntetyczny i pakowny śpiwór TNF.

Więcej
  • Darmowa wysyłka od 299,00 zł
  • 90 dni na zwrot
Aleutian 40/4 to syntetyczny śpiwór przystosowany do biwakowania przez trzy sezony. Ten pakowny i niezbyt ciężki śpiwór posiada kształt typu mumia. U góry zaczyna się komfortowym kapturem, który można dopasować do głowy, u dołu zaś jest zakończony bardzo wygodną przestrzenią na stopy. Dobrą termikę śpiwora The North Face zapewnia nowoczesna ocieplina syntetyczna, której produkcja jest przyjazna dla środowiska. Ocieplenie Heatseeker™ ECO, bo o nim właśnie mowa, jest w 30% stworzone z materiałów pochodzących z recyklingu. Oprócz dobrych parametrów izolacyjnych posiada ono zdolność do kompresowania, co ważne jest podczas podróżowania z plecakiem. Dodatkowym plusem tej ociepliny jest mała mała podatność na niszczące izolacyjność działanie wilgoci. Izolacja rozmieszczona jest równomiernie w starannie zaprojektowanych komorach. Śpiwór wyposażony jest w komfortowy kołnierz termiczny. Aleutian 40/4 to po prostu komfortowy śpiwór do spania po całym dniu na szlaku lub w skałach. Właściwości:
- syntetyczny śpiwór The North Face
- nowoczesne ocieplenie Heatseakeer™ ECO
- 30% ociepliny z materiału pochodzącego z recyklingu
- starannie zaprojektowane komory minimalizujące ucieczkę ciepła
- dopasowany do głowy kaptur
- kieszonka wewnętrzna
- regulowany kołnierz termiczny
- długi zamek pozwalający na pełne rozpięcie
- możliwość używania w formie kołdry
- specjalna przestrzeń dla stóp
- pokrowiec transportowy w zestawie
- trzysezonowy; do biwakowania od wiosny do jesieni
- termika testowana zgodnie z normą EN 13537 Temperatura - komfort: 10°C
Temperatura - limit: 6°C
Temperatura - ekstremum: -7°C
Wypełnienie: Heatseeker™ ECO
Wymiary po spakowaniu: 23 x 41 cm
Długość: ok. 183 cm
Waga: 1077 g HeatSeeker™ ECO to wysokiej jakości syntetyczna ocieplina uzyskana w drodze recyklingu. Jest powszechnie wykorzystywana jako warstwa izolacyjna w produktach marki The North Face, wykazując się optymalną termiką w stosunku do zastosowanej gramatury. Niska waga i wysoka ściśliwość pretenduje ją do zwłaszcza do wykorzystywania w śpiworach.

Technologie

  • Izolacja Heatseeker Eco
  • Waga 1077 g
  • Wymiary po spakowaniu: 41 x 23 cm
  • Temperatura komfort: 10°C
    limit: 6°C
    ekstremum: -7°C
Dodaj opinię dla produktu:
ŚPIWÓR ALEUTIAN 40/4 REGULAR