ŚRUBA LODOWA QUICK SCREW 13CM

Ocena:
0% of 100
Cena 352,49 zł Cena 469,99 zł
Brak w magazynie
sku
0001560600000035
Praktyczna śruba lodowa z karabinkiem
Więcej
Wybrany produkt jest NIEDOSTĘPNY

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, gdy tylko produkt pojawi się w sklepie, zostaw swój adres e-mail.

Administratorem przekazywanych danych osobowych jest Skalnik sp. z o.o., ul. Długosza 59-75, 51-162 Wrocław, KRS: 0000344563 Podawane dane osobowe, w braku odmiennej zgody, przetwarzane będą celem realizacji powiadomienia o dostępności towaru.

  • Ten produkt wyślemy do Ciebie za darmo
  • Darmowy zwrot w 100 dni
Dostępność w sklepach:
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.
Salewa Quick Screw to innowacyjna, wyposażona w korbę i ekspres śruba lodowa, dzięki której zmagania z lodową ścianą staną się łatwiejsze i bardziej sprawne. Unikalna konstrukcja obejmuje tradycyjną śrubę lodową wykonaną z najwyższej jakości stali nierdzewnej oraz zakończoną ergonomicznie dopasowaną do dłoni, rozkładaną korbą. Ponadto plakietka zintegrowana ze śrubą i ekspresem nie obraca się w trakcie wkręcania śruby, dlatego Quick Screw niezwykle łatwo osadzić nawet w najwęższych otworach. Taśma ekspresu posiada specjalny ochraniacz zabezpieczający na czas transportu grot śruby, co niweluje ryzyko uszkodzenia pozostałego sprzętu czy odzieży. Można go przy tym łatwo zdjąć za pomocą jednej ręki. 
Właściwości:- unikalna konstrukcja obejmująca zarówno śrubę lodową z korbą oraz zintegrowany ekspres- dołączona do taśmy osłona na ostrze, zabezpieczająca śrubę na czas transportu- ergonomicznie ukształtowana główka, pewnie leżąca w dłoni- rozkładana korbka ułatwiająca osadzanie i wykręcanie śruby; po złożeniu wygodniejsza do przenoszenia w szpejarce- plakietka nieprzesuwająca się z wkręcaną śrubą, usprawniająca dobranie odpowiedniego jej położenia
Materiały: stal / poliamid /materiały syntetyczneRozmiar: 13 cmWaga: 180 g
Certyfikacja: EN 568, UIAA 151 (śruba) / EN 566 / UIAA 104 (taśma)
Technologie
  • Wytrzymałość b.d.
  • Waga 180 g

Przedstawione opinie o produkcie nie podlegają weryfikacji pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali produktu lub go nabyli.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:ŚRUBA LODOWA QUICK SCREW 13CM
Twoja ocena