SUWAK FIXNZIP L

Ocena:
0% of 100
Cena 43,11 zł Cena 55,99 zł
W magazynie
sku
0002463200003067
Oszczędzasz 23%

Zapasowa maszynka do różnych rodzajów zamków. Łatwa wymiana w awaryjnej sytuacji.

Więcej
 • Darmowa wysyłka od 299 zł
 • Darmowy zwrot w 90 dni
Dostępność w sklepach:
Aby sprawdzić dostępność w sklepach stacjonarnych, wybierz najpierw kolor i rozmiar dla tego produktu.
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Maszynka w zamku błyskawicznym to niewielka część, która czasem stwarza duży problem. Szczególnie, gdy spotka Cię to gdzieś w górach, albo tuż przed podróżą zepsuje się maszynka w walizce lub plecaku. Na szczęście jest łatwe i bezproblemowe rozwiązanie, które przywróci zamkowi pełną sprawność.

To, co musisz zrobić, to dobrać odpowiedni rozmiar zapasowej maszynki do rozmiaru zamka. Sama wymiana jest nieskomplikowana, a idealna regulacja odbywa się za pomocą pokrętła, które jest integralną częścią FixnZip® L. Zamiana starej maszynki i założenie w jej miejsce nowej nie zajmuje wiele czasu. Nie potrzebujesz żadnych narzędzi, żeby to zrobić. To dobra wiadomość szczególnie gdy nie masz nic pod ręką. Suwak FixnZip® L pasuje do różnego rodzaju zamków nylonowych, zarówno wyposażonych w plastikowe, jak i metalowe zęby. Może być dopasowany do zamków o budowie otwartej bądź zamkniętej.


Suwak FixnZip® L może zastąpić maszynki w rozmiarze 8-10. Są to największe zamki najczęściej umieszczane w piankach surfingowych lub nurkowych, grubych ubraniach, niektórych namiotach, pokrowcach na łodzie czy oknach samochodów terenowych. Oznaczenie rozmiaru znajdziesz na spodzie większości maszynek w zamkach. Jeśli jednak go tam nie ma, zmierz szerokość zamka od podstawy ząbków po lewej, po podstawę tych po prawej. Jeśli ta szerokość zawiera się w przedziale 8-10 mm to właściwym rozmiarem będzie FixnZip® L.

Suwak FixnZip® L został nagrodzony na branżowych targach ISPO. Rozwiązanie jest praktyczne i szybko rozwiązuje problem, który może się przytrafić dosłownie każdemu w różnych okolicznościach.

Właściwości
 • zapasowa maszynka do zamka błyskawicznego
 • nie wymaga używania narzędzi ani szycia
 • łatwy montaż
 • właściwa regulacja za pomocą zintegrowanego pokrętła
 • jest w pełni funkcjonalnym zamiennikiem zepsutej lub zgubionej maszynki zamka
 • działa z zamkami nylonowymi o zębach plastikowych lub metalowych
 • może być użytkowany zarówno w zamkach otwartych, jak i zamkniętych
 • FixnZip® L zastępuje zamki w rozmiarach 8-10
Technologie
 • Kolor Czarny
Filmy dotyczące produktu

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:SUWAK FIXNZIP L
Twoja ocena