WKŁAD WĘGLOWY DO FILTRA VARIO 2SZT

Ocena:
0% of 100
Cena 76,99 zł Cena 99,99 zł
Brak w magazynie
sku
0005087900000035
Oszczędzasz 23%

Zestaw 2 wymiennych wkładów do filtrów węglowych do wody

Więcej
Wybrany produkt jest NIEDOSTĘPNY

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, gdy tylko produkt pojawi się w sklepie, zostaw swój adres e-mail.

Administratorem przekazywanych danych osobowych jest Skalnik sp. z o.o., ul. Długosza 59-75, 51-162 Wrocław, KRS: 0000344563 Podawane dane osobowe, w braku odmiennej zgody, przetwarzane będą celem realizacji powiadomienia o dostępności towaru.

  • Darmowa wysyłka od 299 zł
  • Darmowy zwrot w 90 dni
Dostępność w sklepach:
Aby sprawdzić dostępność w sklepach stacjonarnych, wybierz najpierw kolor i rozmiar dla tego produktu.
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Wkład węglowy do filtra Vario 2 szt. to zestaw wymienny, dzięki któremu można wydłużyć działanie filtrów do wody. Pasuje do filtrów Vario marki Katadyn, jednego z liderów rynku w zakresie filtracji wody.

Dłuższy wyjazd w miejsca, gdzie dostęp do wody pitnej jest ograniczony wymaga zaopatrzenia się w urządzenie filtrujące, które pomoże w uzdatnieniu wody. Jednym z lepszych rozwiązań takiego problemu jest filtr z wymiennym wkładem. W razie wyczerpania się wkładu można go szybko wymienić i korzystać z czystej, bezpiecznej wody.

Wkład węglowy produkowany przez Katadyn pasuje do filtra Vario. Służy przede wszystkim do oczyszczania wody z zanieczyszczeń pochodzenia chemicznego. Poprawia także zapach i smak wody, a co za tym idzie podnosi komfort jej użytkowania. Żywotność wkładu określana jest przez producenta na 400 l wody, co pozwala zabezpieczyć się na wypadek ograniczonego dostępu do wody pitnej nawet na długim wyjeździe. W skład zestawu wchodzą dwa wkłady wymienne składające się z saszetki z węglem aktywnym i gąbki.

Właściwości
  • wkład pasuje do filtra Vario marki Katadyn

  • wkład węglowy

  • w zestawie znajdują się 2 wkłady

  • wkład składa się z saszetki z węglem aktywnym i gąbki

  • szybka, bezproblemowa wymiana, także w warunkach podróżnych

  • wystarcza do filtrowania około 400 l wody

  • oczyszcza wodę z chemikaliów

  • poprawia smak i zapach wody

Filmy dotyczące produktu

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:WKŁAD WĘGLOWY DO FILTRA VARIO 2SZT
Twoja ocena