logo-simple
cart compare favorites user people menu search copy print delivery change share marker sms pin dhl discount giftcard rental badge star ribbon dot ruler yes no arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right facebook google pinterest application-climbing application-trekking logout info arrow-left-end arrow-right-end

Kontakt +48 71 75 75 777 | sklep@skalnik.pl

ÓSEMKA OTTO BIG
  • ÓSEMKA OTTO BIG
  • ÓSEMKA OTTO BIG

ÓSEMKA OTTO BIG

33,00 PLN 44,00 PLN

Solidny przyrząd zjazdowo-asekuracyjny.

Zobacz więcej »

Wybierz kolor:

proszę wybrać kolor


Wybrany przez Ciebie produkt jest niedostępny.

POWIADOM MNIE, NATYCHMIAST GDY SIĘ POJAWI!

Dziękujemy za zainteresowanie. Jak tylko produkt powróci do naszej oferty - zostaniesz o tym poinformowany emailem.

O produkcie

Ósemka o klasycznym kształcie, która wykuta została na gorąco z lekkich stopów. Taka obróbka jest gwarancją solidności i wytrzymałości przyrządu. Jest uniwersalnym przyrządem służącym zarówno do zjazdów, jak i asekuracji. Ósemka jest niezbędna do poręczowania podczas uprawiania kanioningu.

Właściwości:
- wykonana z lekkich stopów
- wytrzymała
- służy do zjazdów i asekuracji
- idealna do kanioningu
- niezbędna w kanioningu
- przeznaczona do stosowania z linami 9-12 mm
- anodyzowana na różne kolory
- indywidualnie testowana

Materiał: stopy lekkie
Wymiary: 146x76 mm
Wytrzymałość: 35 kN
Waga: 125 g

Opinie

Udostępnij

Poleć znajomemu

Produkt dostępny również w sklepach:

ul. Polaka 18
Wrocław

ul. Bogusławskiego 45
Wrocław

ul. Ładna 4/6
Wrocław

ul. Polaka 18
Wrocław

ul. Bogusławskiego 45
Wrocław

ul. Ładna 4/6
Wrocław

ul. Polaka 18
Wrocław

ul. Bogusławskiego 45
Wrocław

ul. Ładna 4/6
Wrocław

ul. Polaka 18
Wrocław

ul. Bogusławskiego 45
Wrocław

ul. Ładna 4/6
Wrocław

Proszę wybrać ustawienia produktu.

PORADY

Daj blok! Czyli o przyrządach asekuracyjnych
Dziś już nawet najstarsi górale nie pamiętają o technice asekurowania partnera polegającej na trzymaniu liny w rękach. Choć trudno w to uwierzyć, tak właśnie, jeszcze na przełomie XIX i XX wieku wyglądała asekuracja. Zanim wynaleziono pierwszy przyrząd asekuracyjny, drugiego członka zespołu ( - tak, tak - drugiego, pierwszy członek zespołu po prostu nie odpadał!) asekurowano również przekładając linę przez skalne bloki, kolucha haka czy „z ciała”. Chociaż techniki te wciąż używane są w sytuacjach awaryjnych w czasie wspinania w górach, to jednak dziś nikt już nie wyobraża sobie asekuracji bez przyrządu.
Czy warto wybrać sprzęt wspinaczkowy marki Climbing Technology?
Marka Climbing Technology ma dziś ponad 30 lat doświadczenia w projektowaniu i wprowadzaniu na rynek sprzętu wspinaczkowego oraz sprzętu ochrony indywidualnej. Ten czas uczynił z Climbing Technology firmę, która dostrzega potrzeby rynku. Filozofia marki opiera się na tworzeniu projektów i strategii, które sprostają potrzebom rynku, czyli tak naprawdę zadowolą tych, którzy wspinają się, pracują na wysokościach i ratują ludzi z opresji w pionie. Climbing Technology to sprzęt przeznaczony do alpinizmu, wspinaczki sportowej, prac wysokościowych technikami linowymi oraz ratownictwa górskiego i wysokościowego. Odpowiedzialne podejście do wytwarzania nowoczesnego sprzętu, pozwala marce oznaczonej litami CT wprowadzać na rynek sprzęt spełniający rygorystyczne normy, wymagania techniczne i realizujący oczekiwania sportowych użytkowników.

Przyrządy do asekuracji CLIMBING TECHNOLOGY

Przyrządy asekuracyjne Climbing Technology świetnie sprawdzą się zarówno podczas sportowych zmagań z pionem, jak i bardziej ambitnych, wysokogórskich wejść. Dzięki nim wzbogacisz swój szpej o niezbędne i priorytetowe w ścianie bezpieczeństwo użytkowania. Znajdziesz tu zarówno kubki asekuracyjne, takie jak Doble czy Doble V, jak i innowacyjne i półautomatyczne rozwiązania w postaci przyrządu Click-Up. Prawdziwą gratką są również przyrządy zaciskowe Climbing Technology oraz rolki zjazdowe np. rolka Spider, łatwe w obsłudze i płynnie pracujące na linie.

Zobacz Przyrządy do asekuracji naszych marek:

Zobacz inne kategorie produktów CLIMBING TECHNOLOGY

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. ×
x

Zapisz się i zyskaj 12% na wszystkie produkty nieprzecenione.

Administratorem przekazywanych danych osobowych jest Skalnik sp. z o.o., ul. Długosza 59-75, 51-162 Wrocław, KRS: 0000345463. Podawane dane osobowe, w braku odmiennej zgody, przetwarzane będą celem realizacji usługi newslettera.