logo-simple
cart compare favorites user people menu search copy print delivery change share marker sms pin dhl discount giftcard rental badge star ribbon dot ruler yes no arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right facebook google pinterest application-climbing application-trekking logout info arrow-left-end arrow-right-end

Kontakt +48 71 75 75 777 | sklep@skalnik.pl

PRZYRZĄD FERRY + HMS EAGLE
  • PRZYRZĄD FERRY + HMS EAGLE

PRZYRZĄD FERRY + HMS EAGLE

95,92 PLN 119,90 PLN

Przyrząd asekuracyjny z karabinkiem osobistym HMS

Zobacz więcej »

Wybierz kolor:

proszę wybrać kolor


Wybrany przez Ciebie produkt jest niedostępny.

POWIADOM MNIE, NATYCHMIAST GDY SIĘ POJAWI!

Dziękujemy za zainteresowanie. Jak tylko produkt powróci do naszej oferty - zostaniesz o tym poinformowany emailem.

O produkcie

Fantastyczny zestaw marki Ocun obejmujący ultralekki przyrząd zjazdowo – asekuracyjny Ferry oraz ergonomicznie profilowany karabinek HMS Eagle. Niezawodne rozwiązanie zarówno dla doświadczonych wspinaczy, jak i początkujących adeptów sztuki pokonywania pionu.
Właściwości przyrządu Ferry: 
- wykonany z najwyższej jakości stopów lekkich
- V-kształtne rowki umożliwiające precyzyjniejszą kontrolę przesuwu liny
- współpracuje z linami pojedynczymi o średnicy 9 – 11 mm oraz połówkowymi i bliźniaczymi 7,8 – 9,5 mm
- umożliwia górną asekurację
- szerokie otwory, dobrze spisujące się przy pracy ze zniszczonymi lub zabrudzonymi linami
Materiał: stopy lekkie
Wymiary: 95 x 42 x 32 mm
Waga: 82 g
Właściwości karabinka Eagle Screw:
- wykonany z najwyższej jakości stopów lekkich
- profilowany kształt dobrze leżący w dłoni i znakomicie rozkładający siły obciążenia
- zamek typu Screw
- bezząbkowy system Catch – free nie haczący o pozostały sprzęt
Materiał: stopy lekkie
Wytrzymałość: 23/10/8 kN
Prześwit: 23 mm
Wymiary: 102 x 75 mm
Waga: 70 g
Certyfikacja: CE 1019, UIAA EN 362, EN 12275

Opinie

Udostępnij

Poleć znajomemu

Produkt dostępny również w sklepach:

ul. Polaka 18
Wrocław

ul. Bogusławskiego 45
Wrocław

ul. Ładna 4/6
Wrocław

ul. Polaka 18
Wrocław

ul. Bogusławskiego 45
Wrocław

ul. Ładna 4/6
Wrocław

produkt dostępny jedynie w magazynie sklepu internetowego

Proszę wybrać ustawienia produktu.

PORADY

Daj blok! Czyli o przyrządach asekuracyjnych
Dziś już nawet najstarsi górale nie pamiętają o technice asekurowania partnera polegającej na trzymaniu liny w rękach. Choć trudno w to uwierzyć, tak właśnie, jeszcze na przełomie XIX i XX wieku wyglądała asekuracja. Zanim wynaleziono pierwszy przyrząd asekuracyjny, drugiego członka zespołu ( - tak, tak - drugiego, pierwszy członek zespołu po prostu nie odpadał!) asekurowano również przekładając linę przez skalne bloki, kolucha haka czy „z ciała”. Chociaż techniki te wciąż używane są w sytuacjach awaryjnych w czasie wspinania w górach, to jednak dziś nikt już nie wyobraża sobie asekuracji bez przyrządu.
Czy warto wybrać sprzęt wspinaczkowy marki Climbing Technology?
Marka Climbing Technology ma dziś ponad 30 lat doświadczenia w projektowaniu i wprowadzaniu na rynek sprzętu wspinaczkowego oraz sprzętu ochrony indywidualnej. Ten czas uczynił z Climbing Technology firmę, która dostrzega potrzeby rynku. Filozofia marki opiera się na tworzeniu projektów i strategii, które sprostają potrzebom rynku, czyli tak naprawdę zadowolą tych, którzy wspinają się, pracują na wysokościach i ratują ludzi z opresji w pionie. Climbing Technology to sprzęt przeznaczony do alpinizmu, wspinaczki sportowej, prac wysokościowych technikami linowymi oraz ratownictwa górskiego i wysokościowego. Odpowiedzialne podejście do wytwarzania nowoczesnego sprzętu, pozwala marce oznaczonej litami CT wprowadzać na rynek sprzęt spełniający rygorystyczne normy, wymagania techniczne i realizujący oczekiwania sportowych użytkowników.

Przyrządy do asekuracji OCUN

Przyrządy wspinaczkowe Ocun to gwarancja innowacyjności i pełnego bezpieczeństwa użytkowania, w które warto zainwestować, jeśli zależy nam na komfortowej walce z pionem. Znajdziesz tu więc wysokiej jakości przyrządy asekuracyjno-zjazdowe Ocun, takie jak np. przyrząd Ferry – doskonały zarówno dla wspinaczkowych ‘wyjadaczy’, jak i początkujących adeptów sztuki wspinania. Każdy przyrząd wspinaczkowy Ocun świetnie współpracuje z liną, nie naruszając przy tym jej oplotu. Dzięki specjalnym rowkom zwiększa tarcie, umożliwiając tym samym płynniejszą kontrolę przesuwu liny.

Zobacz Przyrządy do asekuracji naszych marek:

Zobacz inne kategorie produktów OCUN

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. ×
x

Zapisz się i zyskaj 12% na wszystkie produkty nieprzecenione.

Administratorem przekazywanych danych osobowych jest Skalnik sp. z o.o., ul. Długosza 59-75, 51-162 Wrocław, KRS: 0000345463. Podawane dane osobowe, w braku odmiennej zgody, przetwarzane będą celem realizacji usługi newslettera.