WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU TURYSTYCZNEGO

Wypożyczalnia skalnik

WYPOŻYCZALNIA JEST NIECZYNNA DO ODWOŁANIA

Jeśli brakuje Ci sprzętu turystycznego na najbliższy wyjazd, sprawdź ofertę naszej wypożyczalni outdoorowej. Stowrzyliśmy ją przede wszystkim z myślą o osobach, które wyjeżdżają na kilka dni, by spróbować nowej formy turystyki i brakuje im specjalistycznego sprzętu. Oferujemy sprzęt, o który często pytali nasi klienci. Zdajemy sobie powiem sprawę z tego, że nie zawsze można sobie pozwolić na zakupy tylko z przeznaczeniem na pojedynczy wyjazd.

Jak wypożyczyć sprzęt w skalnik.pl?

Zapoznaj się z ofertą naszej wypożyczalni oraz z regulaminem. Upewnij się, że sprzęt jest dostępny w interesującym Cię terminie. Jeśli chcesz go wcześniej zarezerwować nie ma problemu, wiąże się to jednak z wpłatą kaucji. Oprócz opłaty za wypożyczenie, która jest naliczana za każdy dzień używania sprzętu, pobieramy także kaucję. Zwracamy ją, gdy sprzęt wróci w całości i dobrym stanie. 

Wypożyczalnia jest nieczynna do odwołania.

Jaki sprzęt oferujemy?

Nosidełka turystyczne wypożyczalnia wrocław

Nosidełka dla dzieci

Najmłodsi turyści też mogą zdobywać pierwsze w swoim życiu szczyty. Nawet jeżeli nie potrafią jeszcze dobrze chodzić. Czekają na nich wygodne nosidełka renomowanych firm: Poco AG Plus marki Osprey oraz Kid Comfort 2 marki Deuter

Cena: 20 zł/dzień

Kaucja: 100 zł

Namiot turystyczny wypożyczalnia wrocław

Namiot dwuosobowy

Na biwak, kemping, do ogródka. Spanie w namiocie ma coś z przygody, niezależnie od tego, gdzie go rozkładasz. W namiocie Passat marki Volven znajdzie się miejsce dla dwóch osób.

Cena: 15 zł/dzień

Kaucja: 100 zł

Raki wypożyczalnia wrocław

Raki

Górskie eskapady zimą wymagają nieco rozwagi w dobieraniu sprzętu. Wypożycz raki, żeby uchronić się przed przypadkowym poślizgnięciem na zmrożonym śniegu. W wypożyczalni oferujemy raki koszykowe marki Camp oraz Climbing Technology.

Cena: 10 zł/dzień

Kaucja: 100 zł

Rakiety turystyczne wypożyczalnia wrocław

Rakiety turystyczne

Po co maszerować w śniegu i zapadać się w nim po pas, kiedy możesz - wzorem traperów - przypiąć rakiety i chodzić po śniegu. W rakietach odkryjesz, jak wygodne mogą być zimowe wędrówki. Wypożyczamy rakiety marki Salewa oraz TSL.

Cena: 15 zł/dzień

Kaucja: 100 zł

Czekan wypożyczalnia wrocław

Czekan turystyczny

Niezbędny podczas zimowych wędrówek górskich. Do wsparcia, hamowania i ratowania się różnych opresji. Wypożyczamy czekan Neve marki Camp, model uniwersalny i sprawdzony w czasie górskich zim.

Cena: 10 zł/dzień

Kaucja: 100 zł