Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności
Koszyk:

ZESTAW MOMENTUM PACKAGE SE

Podstawowy zestaw startowy do wspinaczki. Uprząż, przyrząd asekuracyjny, magnezja, woreczek na magnezję i karabinek osobisty.

Więcej
  • Darmowa wysyłka od 299,00 zł
  • 90 dni na zwrot

Zestaw do rozpoczęcia przygody ze wspinaczką. Momentum Package zawiera wszystko czego potrzebujesz na samym początku. W jego składzie znajdują się elementy takie jak: uprząż wspinaczkowa Momentum, przyrząd asekuracyjny ATC-XP z karabinkiem osobistym RockLock, woreczek na magnezję Mojo i porcja magnezji na kilka pierwszych treningów.

Uprząż:

Uprząż Momentum to model w pełni regulowanej, a przez to bardzo uniwersalnej uprzęży wspinaczkowej. Posiada ona komfortowy i lekki pas biodrowy o kształcie Bullhorn-shaped wykonany w technologii Dual Core Construction™. Oznacza to, że uprząż jest szersza na bokach, a pod zewnętrznym materiałem wyposażona w dwa wytrzymałe rdzenie, które dbają o doskonałe rozkładanie obciążeń. W biodrach uprząż reguluje się szybką klamrą Speed Adjust, zaś pętle udowe dopasowuje się z systemem trakFIT™. Uprząż ma 4 szpejarki zlokalizowane w miejscach, z których łatwo podejmuje się ekspresy i inny wspinaczkowy sprzęt.

Przyrząd asekuracyjny:

Przyrząd asekuracyjny ATC XP to nowoczesny kubek do asekuracji. Konstrukcja tego kubka pozwala kontrolować prędkość opuszczania wspinaczkowego partnera lub wykonywania zjazdu przy użyciu przyrządu. ATC XP posiada v-kształtne rowki z perforowaniem wspomagającym kontrolowanie przesuwania się liny. Używając tego przyrządu można asekurować partnera i zjeżdżać wykorzystując liny o średnicach 7,7-11 mm.

Kolor przyrządu, woreczka i karabinka zależy od dostawy i może różnić się od prezentowanego na zdjęciu.

Właściwości

  •  klamra Speed Adjust w pasie biodrowym
  •  pas biodrowy szerszy na bokach o kształcie Bullhorn-shaped
  •  Dual Core Construction™ – lekka i wentylowana konstrukcja
  •  pętle udowe z wygodną regulacją trakFIT™
  •  4 wyprofilowane szpejarki i uchwyt do troczenia

Technologie

  • Materiał Uprząż: nylon 420D BF Oxford, 200D poliester mesh
  • Waga Uprząż: 350 g
  • Kolor Szary
POKROWIEC W ZESTAWIE POKROWIEC W ZESTAWIE
JEDNA KLAMRA W PASIE JEDNA KLAMRA W PASIE

Uprząż obwód w pasie (cm): 61-69 XS, 69-76 S, 76-84 M, 84-91 L, 91-99 XL, 100-114 XXL
Uprząż obwód w udach (cm): 43-53 XS, 46-56 S, 51-61 M, 56-66 L, 61-71 XL, 66-76 XXL

Dual Core Construction™ to lekka i oddychająca konstrukcja uprzęży, zapewniająca najwyższy komfort użytkowania. Jej budowa obejmuje 2 pasy umieszczone po zewnętrznej stronie konstrukcji, które doskonale rozkładają ciężar. Od wewnątrz znajduje się miękka i bardzo dobrze oddychająca pianka EVA. Całość zabezpiecza natomiast mocny materiał nylonowy i siateczka, zapewniająca swobodną cyrkulację powietrza. TrakFit to nowatorskie rozwiązanie oferujące niezwykle szybką i łatwą regulację obwodu pętli udowych. Wystarczy przesunąć odpowiednio skonstruowaną ramę, by obwód pętli odpowiednio dopasował się do uda. System TrakFit skutecznie eliminuje ryzyko luźnych i wiszących taśm.

Dodaj opinię dla produktu:
ZESTAW MOMENTUM PACKAGE SE