Buty trekkingowe męskie – opinie naszych klientów
Rankingi

Buty trekkingowe męskie – opinie naszych klientów

Redakcja skalnik.pl / 11 grudnia 2018

Jednymi z najczęściej zadawanych przez was pytań na naszej infolinii jest: „jak dobrać buty trekkingowe?” i „jakie buty górskie są najlepsze?” Odpowiedź na te pytanie nie jest prosta. Wymaga przeanalizowania osobistych preferencji użytkownika, czasu i terenu, w jakim buty będą użytkowane. Na koniec dochodzi jeszcze indywidualna budowa stopy. Można próbować budować subiektywne klasyfikacje, ale my pójdziemy inną drogą i stworzymy ranking męskich butów trekkingowych w oparciu o wasze opinie z serwisu skalnik.pl.

Wychodzimy z prostego założenia, że buty mające dobre opinie to najlepsze buty trekkingowe, które zasługują na to, żeby znaleźć się w rankingu. Bierzemy pod uwagę ilość opinii i średnią ocenę na dzień 10 grudnia 2018. Jeżeli buty mają kilka kolorów wtedy sumujemy recenzje, także dla kolorów, które zostały chwilowo wyprzedane. Jest to pierwszy wpis z cyklu i zajmiemy się tylko butami męskimi, zarówno w wersji wysokiej jak i niskiej. Wytypujemy pięć najlepiej ocenionych przez was modeli.

Buty trekkingowe – ranking

Poniżej znajdziecie 5 modeli w kategorii buty trekkingowe męskie, które oceniliście najlepiej.

1. Aku Camana Fitzroy – 17 opinii, średnia: 4,95/5

Buty włoskiej marki Aku od lat są niekwestionowanym liderem sprzedaży w Skalniku. Łączą w sobie tradycyjny design z nowoczesną technologią. Wyposażone są w podeszwę Vibram zapewniającą wysoką przyczepność i gwarantującą wodoodporność membranę Gore-Tex. Dodatkowo zastosowano w nich opatentowaną tkaninę Air8000, znacząco zwiększającą oddychalność cholewki.

2. Scarpa Mojito – 16 opinii, średnia: 4,9/5

Kolejne buty rodem z Włoch, tym razem podejściówki, czyli buty w których można zarówno podejść pod skałę jak i zrobić łatwe drogi. Przy okazji są tak ładne, że i tak większość z Was używa ich tylko w mieście. Zalecamy posiadać minimum dwie pary. Jedną do miasta i drugą w góry. Są to jedyne buty trekkingowe niskie w zestawieniu.

3. Salewa MTN Trainer mid GTX – 15 opinii, średnia: 4,9/5

Buty stworzone w sercu Dolomitów, we włoskim Bergamo. Zdecydowanie różnią się od zajmującej pierwsze miejsce Camany. Charakteryzują się nowoczesnym designem i są napakowane najnowszą technologią, dzięki czemu producent może nam zagwarantować, że przy prawidłowym dobraniu nigdy nie nabawicie się w nich odcisków.

4. Buty Meindl Vakuum GTX – 6 opinii, średnia: 5/5

Na czwartym miejscu mamy pierwszego przedstawiciela niemieckiej marki Meindl. Vakuum to buty, które mają wierną rzeszę użytkowników. W konstrukcji przyjęto zasadę, że buty mają być niezniszczalne ale jednocześnie bardzo wygodne. Są to idealne buty na długie trekkingi, nawet podczas dużego zmęczenia zapewniają stabilną pozycję i ochronę palców przed uderzeniem o kamienie. Ciekawostką jest to, że użytkownicy butów Meindl, kupując nową parę prawie zawsze wybierają tą samą markę.

5. Buty Zamberlan Expert Pro GT RR – 5 opinii, średnia: 5/5

Ostatnie buty w rankingu to model Expert pro z Zamberlana. Są to najlepiej sprzedające się w Skalniku buty wysokogórskie. Model do kwalifikowanej turystyki alpejskiej, umożliwia podpięcie raków automatycznych. Wysokiej jakości materiały i solidna konstrukcja to znaki szczególne modelu włoskiej marki Zamberlan

Jeżeli podoba wam się taka forma rankingu butów górskich, dajcie znać w komentarzach, przygotujemy kolejne rankingi. Zachęcamy też do oceniania produktów, które mamy w swojej ofercie. Dzieląc się wiedzą i swoimi uwagami pomagacie innym pasjonatom gór. Dzięki nim mogą oni dokonywać najlepszych wyborów podczas zakupów. Pamiętajcie też, że osoby, które dodadzą opinię o produkcie na skalnik.pl, mają szansę otrzymać atrakcyjną nagrodę za swój komentarz. Co miesiąc nagrodą jest cenny produkt z naszej oferty. Opinie o produktach można dodawać na karcie każdego towaru na skalnik.pl klikając w gwiazdki pod nazwą produktu. Szczegóły akcji poznacie tutaj.
Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:
Zobacz również:

Możliwość komentowania została wyłączona.