Blog Skalnik.pl

Opowiadamy historie i budujemy bazę wiedzy dla ludzi, którzy, tak jak my, najbardziej lubią oddychać górskim powietrzem. Skalnik Blog – Outdoor Stories to jeszcze jedno miejsce w sieci, które przenosi myślami w góry i pozwala poznać nowinki z branży outdoor. To portal dla aktywnych osób, które żyją turystyką, trekkingiem, wspinaniem, skituringiem i każdą inną aktywnością outdoor.

Nasz blog to miejsce, w którym autorzy snują opowieści, toczą rozmowy i opowiadają o produktach outdoorowych. Uważamy, że outdoor to opowieść, a asortyment naszego sklepu to ekwipunek do realizowania outdoorowych planów. Nie ma co ukrywać, to również blog sklepu z wyposażeniem dla turystów, wspinaczy i podróżników. A jednak, tak jak w sklepie staramy się sprzedawać tylko rzeczy dobrej jakości, tak na blogu Skalnika dbamy o to, by publikowane treści były rzetelne i dobrze się czytały. Jeśli czytasz test sprzętu, możesz mieć pewność, że piszemy o tym, co przetestowaliśmy sami i co doceniliśmy za jakość. Otwarcie mówiąc o produktach budujemy wiedzę i staramy się wpływać na satysfakcję naszych klientów. Początki naszego bloga sięgają daleko. Staramy się, by porady były aktualne, ale część tekstów siłą rzeczy starzeje się. Przypomina to sytuacje, w których nowe technologie outdoor wypierają starsze rozwiązania. Taka jest nasza branża, taki jest szybko zmieniający się świat. Czasem można trafić na starszy wpis, który jest znakiem czasu i jako taki postanowiliśmy go zachować. Do najważniejszych tematów zawsze jednak wracamy, aktualizujemy je, wsłuchując się w pytania i potrzeby naszych klientów. Ciągle staramy się być lepsi w tym, co robimy, pisać lepiej i bardziej na czasie.

Skalnik Blog to także miejsce, które chce inspirować i “sprzedawać” styl życia, jakim żyją nasi autorzy. Nie trzeba wchodzić na himalajski ośmiotysięcznik, by przeżywać emocje, które mogą dać góry i kontakt z przyrodą. Definicji outdooru jest wiele, a każda z nich warta uwagi i wysłuchania. Pisząc o naszej pasji chcemy zwiększać świadomość o wielu rzeczach, które są dla nas ważne i które nakręcają nas do działania. Na naszym blogu znajdziesz zarówno nowinki branżowe, pomysły na wycieczki, wpisy dotyczące aktywnego stylu życia, treningu czy zagrożeń środowiska.

Jeśli czytasz nasz blog, zostaw nam komentarz. Blog tworzymy z myślą o ludziach outdooru, więc zależy nam na opinii naszych czytelników. Daj nam znać, co myślisz i napisz choć kilka słów na temat poruszanego w tekście tematu. Dodaj swoje słowo do rozmowy. Nie odrzucamy słów krytyki, ale moderujemy komentarze. Dlaczego? Nie chcemy, żeby nasz blog stał się kolejną tablicą internetowego hejtu lub miejscem na spam.

Jeśli nie chcesz komentować, masz sugestie lub jakiś temat uważasz za poruszający – napisz do nas. Możesz też napisać do nas wtedy, gdy chcesz stać się częścią tego bloga i współtworzyć go z nami.

więcej