Branża

Branża

Podążamy za najnowszymi trendami, interesujemy się każdą nowinką ze świata outdooru, piszemy o tym, co w outdoorowej branży najciekawsze. Wszystko po to, by jeszcze profesjonalniej znać się na swoim fachu. Wszystko dlatego, że ten temat nakręca nas do działania i nieustannie inspiruje. Odwiedź sekcję branżową na naszym blogu, by wiedzieć więcej, by być na bieżąco z tym, czego w świecie outdoorowych marek przegapić nie warto.

Dzięki artykułom z tej sekcji możesz poznać również historię outdoorowych marek, która jest równie ważna jak stosowanie najnowszych rozwiązań i najnowocześniejszych materiałów. Historia i tradycja to często najlepsza gwarancja jakości. Niemal za każdym rasowym producentem turystycznego sprzętu lub odzieży, kryje się ciekawa opowieść, którą warto opowiedzieć i którą warto poznać.

Mamy to szczęście, że nasza branża to bardzo ciekawy wycinek rzeczywistości. Nigdy się nie nudzimy, bo outdoorowe firmy wciąż wymyślają nowe i lepsze rozwiązania. Musimy nadążyć za nimi. Przyglądamy się temu, co na targach outdoorowych otrzymuje nagrody od specjalistów, podglądamy z czego korzystają podziwiani w górskim świecie sportowcy, wspinacze i alpiniści. Przypatrujemy się każdej nowej marce, która wchodzi na rodzimy rynek. Czasem to my wprowadzamy do polskiej branży outdoor nowe marki i to na nas spoczywa obowiązek rzetelnego informowania o danym producencie. Jesteśmy zdania, że im więcej klient wie, tym jego zakupy są bardziej przemyślane i satysfakcjonujące.

Naszą ambicją jest informować i rozwijać wiedzę o outdoorze. Ale naszym celem nie jest zwykłe reklamowanie produktów i marek. Wiemy, jakie znaczenie i jak duże piętno może odciskać branża outdoor i turystyka na środowisku naturalnym. Dlatego w naszej firmie stawiamy na produkty dobrej jakości, a na blogu poświęcamy sporo miejsca na edukowanie. Jest kilka rzeczy, o których musimy myśleć dzisiaj, jeśli w ogóle nie jest to już działanie spóźnione. Warto pisać o potrzebie dokonywania świadomych wyborów konsumpcyjnych oraz potrzebie wprowadzenia zrównoważonego rozwoju. Wszystko po to, by zachować to, co w outdoorowych przygodach najcenniejsze – zachować zachwyt, który powoduje w turystach, wspinaczach, podróżnikach natura i piękno świata.

Nowinki, informacje na temat konkretnych produktów bądź marek, informacje na temat prowadzonych przez marki kampanii oraz działań proekologicznych, prezentacje outdoorowych technologii, nie wyczerpują branżowych tematów. Od ponad 25 lat polska branża outdoor to także my. Właśnie z tego powodu w branżowym dziale zobaczysz jak funkcjonuje nasza firma. Piszemy o tym, jak nasi pracownicy szkolą się, pozwalamy zajrzeć do Skalnika “od kuchni”. W przyszłości planujemy zaprezentować, w jaki sposób łączymy naszą pracę i naszą pasję.

więcej