Autorzy

Autorzy

Poznaj autorów naszego bloga. Skalnik Blog – Outdoor Stories to więcej niż blog sklepu outdoorowego. To serwis będący bazą wiedzy. Współpracujemy z pasjonatami, którzy niemal każdą wolną chwilę poświęcają na realizowanie swoich pasji. Wśród naszych autorów są wspinacze, biegacze górscy, grotołazi, turyści, miłośnicy jogi, kajaków i wielu innych aktywności, które składają się na szeroko pojętą outdoorową pasję.

Na naszym blogu spotkasz pozytywnie zafiksowanych na punkcie aktywnego życia ludzi. Nasi autorzy siedzą w temacie. Trudno im w prawdzie usiedzieć na miejscu, ale czasem znajdują chwilę, żeby wystukać na klawiaturze kilka zdań o tym, na czym się naprawdę znają. Na łamach naszego serwisu dzielą się doświadczeniami, opiniami, inspirują opowiadając historie i prezentują miejsca, które warto odwiedzić.

Niektórzy z naszych autorów to również pracownicy Skalnika. Nic w tym dziwnego, bo firmę tę tworzą ludzie o podobnych zainteresowaniach. Dzięki temu, że pracownicy Skalnika wiążą pasję i pracę w jeden wątek, znają outdoorowe tematy od podszewki. Przez to, że uprawiają sporty i nieustanie wędrują po górach, weryfikują opinie i prawdziwie testują sprzęt w terenie i na własnej skórze.

Piszą u nas blogerzy, sportowcy, fotografowie, przewodnicy górscy i narciarze. Nasz górski blog to miejsce, w którym rozmowy o górach i o sprzęcie nigdy się nie kończą. To też miejsce dla tych, którzy znają się na outdoorze i nie wyobrażają sobie życia bez prawdziwej pasji. Jeśli dobrze piszesz, a to co robisz, to więcej niż zwykłe hobby – to wręcz definicja twojego “ja” – napisz do nas i dołącz do zespołu.

więcej