Pasja

Outdoorowe działania to coś, czym żyjemy w Skalniku także po godzinach pracy. Dzielimy się naszymi pasjami, które są tak różne, jak różni jesteśmy my. Wśród tych tekstów czytelnicy odnajdą nasze zainteresowania, którymi chętnie się dzielimy.

Skalnik tworzą ludzie naprawdę zakochani w outdoorze. Bez tego trudno byłoby nam profesjonalnie doradzać klientom oraz identyfikować się z misją firmy. Naszą pasją są bardzo różnorodne działania w terenie, aktywni jesteśmy cały rok. Nie wstydzimy się swoich pasji, wprost przeciwnie. Jesteśmy dumni z tego, czym zajmujemy się w czasie wolnym. Opowiadamy o tym czytelnikom bloga.

Naszym niemal naturalnym środowiskiem są góry. Chodzimy po nich niezależnie od pory roku, wchodzimy na szczyty, podchodzimy i zjeżdżamy na skiturach, biegiem pokonujemy wzniesienia, przełęcze i doliny, w górach i na skałach doskonalimy swoje umiejętności wspinaczkowe, niekiedy zaglądamy pod ziemię i odkrywamy tajemnice jaskiń. Piszemy tutaj o tym, jak rozpocząć i rozwijać outdoorowe pasje. Dzielimy się własnymi doświadczeniami, bo być może uda nam się zainspirować czytelników do odkrywania własnych pasji.

W życiu zawodowym i prywatnym przyświeca nam myśl o tym, by jak najwięcej osób było aktywnych na świeżym powietrzu. Będziemy szczęśliwi, jeśli po lekturze tych tekstów uda nam się kogoś zachęcić do tego, by wyszedł ze swojej strefy komfortu i chciał wypróbować nowe formy spędzania wolnego czasu. Liczymy, że przedstawione przez nas outdoorowe inspiracje zapadną w pamięć i zachęcą czytelników do spróbowania czegoś nowego, odświeżenia dawnego hobby, intensywniejszych działań.

Niektóre teksty mają charakter poradnikowy, w których krok po kroku przedstawiamy zagadnienie, zwracając uwagę na wszystkie istotne kwestie aż po najdrobniejsze szczegóły. W innych tekstach dzielimy się raczej doświadczeniem i przemyśleniami, a także tematami, które pośrednio wiążą się z naszymi pasjami. W dziale pasja przedstawiamy nasze pomysły na nieszablonowe przygody, które mogą dostarczyć wielu niesamowitych wrażeń. Wierzymy, że w niemal każdym drzemie odrobina szaleństwa i chęć do przekraczania barier.

O pasjach staramy się opowiadać w sposób ciekawy, snuć gawędy i opowieści. W ten sposób zapadają one w pamięć i stają się łatwiejsze do zapamiętania. Tak opowiedziane historie inspirują i sprawiają, że można je przekazywać dalej.

więcej