Testy

Testujemy niektóre z produktów oferowanych w naszym sklepie. Dzięki testowaniu możemy w praktyce przekonać się o właściwościach produktów. Testy sprzętu turystycznego lub odzieży turystycznej przeprowadzamy, by podzielić się wrażeniami, opiniami i rekomendacjami z klientami, którzy w Skalniku szukają najlepszych rozwiązań dla swoich potrzeb.

Uważamy, że bezpośrednie testowanie sprzętu czy odzieży, to najlepszy sposób na praktyczne sprawdzenie czy parametry podawane przez producentów są wynikami laboratoryjnych testów, czy też odzwierciedlają rzeczywiste, codzienne użytkowanie. Dla klientów opinia o produkcie i recenzje z praktycznego użytkowania sprzętu, są nie tylko wiarygodne, ale bywa że przesądzają o podjęciu ostatecznej decyzji zakupowej. Testując produkty zwracamy uwagę na stopień pokrycia się deklarowanych parametrów z rzeczywistym użytkowaniem.

Równie ważną stroną testów jest możliwość zaprezentowania, jak w praktyce sprawdzają się wprowadzane do produktów usprawnienia, nowinki oraz „patenty”. Porównania różnych wersji, podobnych rozwiązań i produktów – zajmujemy się tym, by dać klientom całościowy obraz rozwiązań, z którymi mogą się zetknąć przy poszukiwaniu idealnego sprzętu czy odzieży dla siebie.

Nasze testy sprzętu turystycznego prowadzimy skrupulatnie i z zachowaniem najwyższych standardów. Testerami są współpracujący ze Skalnikiem outdoorowcy oraz nasi pracownicy. Niezależnie od statusu testera, mają oni zadanie rzetelnie opisać swoje spostrzeżenia, wrażenia i opinie na temat produktów, które trafiły do nich na testy. Jeśli jakieś rozwiązanie lub krój nie przypadnie nam do gustu – możecie być pewni, że podzielimy się taką uwagą z zaznaczeniem, że to jedynie subiektywna ocena testera. Klient będzie jednak wiedział, na co zwrócić uwagę przy zakupie.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest sprawdzanie użytkowania sprzętu w praktyce, dlatego do testów produktów przykładamy bardzo dużą wagę. Bazujemy na ogólnych opisach producentów, a ponadto dokładnie sprawozdajemy, w jakich okolicznościach zostały przeprowadzone testy oraz szeroko podsumowujemy odczucia testera. Dla nas testy to nie tylko opisy, ale również zdjęcia – dokładamy wszelkich starań, by odzwierciedlały rzeczywiste użytkowanie produktu. Pokazujemy szczegóły, na które warto zwrócić uwagę.

Klient czytając nasze artykuły testowe będzie miał możliwość lepszego zapoznania się z poszczególnymi cechami wybranych produktów z naszej oferty. Pozna je w terenie podobnym do tego, w którym sam zamierza ich używać. W testach skupiamy się przede wszystkim na przekazaniu subiektywnych odczuć testera. W odróżnieniu od skondensowanych, obiektywnych opisów, teksty opowiadające o testowaniu produktów, są rozbudowane. Wszystko po to, by przekazać całościowy obraz produktu. Wrażeń i sposobów testów nie da się zamknąć w lakonicznych zdaniach, stąd rozbudowana forma. Jesteśmy przekonani, że klienci zainteresowani wynikami testów będą usatysfakcjonowani metodologią testowania oraz sposobami przekazania odczuć.

więcej