Top 5 miesiąca – maj
top maj
Branża

Top 5 miesiąca – maj

Redakcja skalnik.pl / 12 maja 2016

Uchylamy rąbka tajemnicy. Oto Top 5 najciekawszych produktów miesiąca. W maju nawet najbardziej uśpieni miłośnicy outdooru zdążyli zbudzić się do aktywności z zimowego snu. Nie przegap okazji i poznaj najlepsze produkty tego miesiąca.

I: Reverso

reversoWiosna to początek sezonu w skałach. Jeśli jeszcze nie dotykałeś w tym sezonie granitu, wapieniu lub piachów, to pewnie tylko dlatego, że bałeś się tłoku pod ścianą. Sprawdź czy twój przyrząd asekuracyjny nie wymaga wymiany. A może potrzebujesz czegoś o bardziej zaawansowanej konstrukcji niż najprostszy kubek? Na miejscu pierwszym prezentujemy Reverso. To już czwarta generacja niezawodnego przyrządu asekuracyjno-zjazdowego. Pamiętaj, że marka Petzl to klasa sama w sobie. Wieloletnie doświadczenia i tradycja marki sprawia, że Petzlowi można zaufać. Z przyrządem Reverso Petzla możesz wyruszyć w skały i na duże ściany. Reverso to przecież wszechstronny sprzęt, którym możesz asekurować z dolnego i górnego stanowiska. To jeden z ulubionych przyrządów do asekuracji i zjazdu wysokogórskich przewodników – zawodowców, którzy wiedzą co dobre i ufają tylko sprawdzonym rozwiązaniom.

contigo westloopII: Contigo Westloop

Potrzebujesz dobrej kawy, kiedy startujesz o świcie? Najlepiej zabierz ją ze sobą w kubku Contigo Westloop 2.0. To nasz numer dwa. Kubek termiczny Contigo długo zachowa aromatyczny napój w cieple. Dzięki systemowi Autoseal® z przyciskiem masz pewność, że niczego w podróży nie rozlejesz. Z kubkiem Westloop 2.0 w ręce możesz nawet przysnąć w drodze na outdoorową przygodę. Szczelnie utrzyma on napój w swoim wnętrzu.

III: Chusta Buff

chusta buffWiosenna aura potrafi nieraz wyciąć psikusa. Czas na zaprezentowanie trzeciego miejsca. Bądź zawsze przygotowany na zmianę pogody zabierając praktyczną chustę marki Buff. Chusta wielofunkcyjna pozwala zaoszczędzić miejsce w bagażu. Jeden Buff to ogrom zastosowań. Nie zabieraj ze sobą czapki, opaski i czegoś pod szyję. Zabierz Buffa, który zastąpi te wszystkie rzeczy. Chusty wielofunkcyjne to nie tylko praktyczny dodatek, lecz także gustowny element twojego ubioru, który wygląda dobrze i wygodnie się nosi. W kolekcji marki Buff znajdziesz dostosowane krojem i materiałem chusty Buffa do różnych aktywności. Znajdź odpowiednią dla siebie i dołącz do grona outdoorowych pasjonatów, którzy nie wyruszają na żadną przygodę bez chusty wielofunkcyjnej. W naszej ofercie znajdziesz wiele wzorów. Kilka z nich bez wątpienia przypadnie ci do gustu.

raki_nuptseIV: Raki Nuptse

Wiosna wiosną, ale nie zapominaj o śniegu, lodzie i lodowcach. Sezon na Alpy dopiero wejdzie w szczytowy okres. Na pewno musisz zabrać ze sobą raki. Czas na przedstawienie czwartego miejsca. Tu ulokowały się raki Nuptse ekspansywnie rozwijającej się marki Climbing Technology. Włoski producentsprzętu wspinaczkowego zaprojektował uniwersalne raki z niezwykle odpornej stali hartowanej. Wykonanie wysokiej próby oraz doskonały stosunek jakości do ceny sprawiły, że to jeden z najpopularniejszych modeli, wybieranych przez górskich pasjonatów w całej Europie. Dwunastoma precyzyjnie ustawionymi zębami sforsujesz europejskie lodowce i pola śnieżne wymarzonych alpejskich celów. Z niezawodnymi rakami Nuptse twój atak szczytowy ma szanse powodzenia, a ty gwarancję bezpiecznego stąpania w stromym terenie. Nuptse to rak idealny do lodowcowej turystyki, wysokogórskiego trekkingu i klasycznego alpinizmu po nieekstremalnych drogach.

V: Buty Fox GT

buty fox gtAmbitny outdoor to nie tylko zdobywanie wysokości, czy pokonywane skalnych dróg. Na miejscu piątym coś dla prawdziwych odkrywców. Poznaj buty trekkingowe, które nie zawiodą cię w żadnej sytuacji. Prezentujemy buty Fox GT. Te buty odkryją z tobą nieznane tereny i zaprowadzą cię w trudno dostępne doliny. Wirtuozi marki Zamberlan stworzyli butygórskie na każdą drogę i każde warunki pogodowe. Lekka konstrukcja butów Fox, membrana Gore-Tex® i podeszwa Vibram® to nie tylko outdoorowe zaklęcia. To prawdziwa sprawność działania i wygoda na wielokilometrowych terenowych przedsięwzięciach.

 

Spodobała ci się nasza shortlista?  Najlepsze produkty miesiąca to zestawienie, pozwalające nie przegapić hitów outdoorowego rynku.  Odwiedzaj naszą stronę i sklepy, ponieważ mamy wszystko, czego potrzebujesz na kolejną swoją przygodę.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:
Zobacz również:

Możliwość komentowania została wyłączona.