Hydro Volven – butelki turystyczne i bukłaki
Branża

Hydro Volven – butelki turystyczne i bukłaki

Anna Śliwa / 28 czerwca 2023

Piękna pogoda zachęca do wycieczek górskich, rowerowych, biegowych treningów czy kajakowych spływów. Plecak spakowany? Sprawdź raz jeszcze czy jest w nim wszystko. Stop! A gdzie odpowiednia ilość napojów? Przy gorącej pogodzie łatwo o odwodnienie. Woda w jednorazowych butelkach jest oczywiście jakimś rozwiązaniem, ale na pewno zdajesz sobie sprawę, jak bardzo nieekologicznym. Nie masz pomysłu jak rozwiązać ten problem? Podpowiadam: kolekcja Hydro od marki Volven. Przejrzyj ją wraz ze mną.

Volven – Twoi sprzymierzeńcy na szlaku

Volven jest marką własną Sklepów Górskich Skalnik powstałą z wieloletnich doświadczeń oraz pasji do outdooru. Tworzy sprzęt biwakowy, trekkingowy i turystyczny, który przyda się każdemu turyście. Nie ma tu miejsca na zbędne gadżeciarstwo. Produkty Volven obejmują to, co naprawdę przyda się na szlaku – śpiwory puchowe i syntetyczne, maty i materace, kije trekkingowej, termosy oraz bukłaki i butelki na wodę. To marka, w której liczy się przede wszystkim wysoka jakość i solidność wykonania, połączona z funkcjonalnością. Tworzą ją przecież praktycy i outdoorowi zapaleńcy, którzy doskonale wiedzą, jakie rozwiązania działają, a jakie są tylko zbędnym dodatkiem.

Z taką filozofią marki wiąże się także jej strategia cenowa. Outdoor i aktywność nie są dla wybrańców, ale mają być dostępne dla jak najszerszej rzeszy odbiorców. Boisz się, że zakupy wysuszą Twoją kieszeń lepiej niż słońce w upalny letni dzień? Porzuć obawy! Volven to półka cenowa, która jest dostępna dla każdego przeciętnego turysty. Za rozsądną cenę, zyskujesz więc produkt, którego będzie można używać przez wiele sezonów.

Zobacz produkty marki na stronie –> volven.pl

Kolekcja Hydro od Volven – co w niej znajdziesz

Każdy z nas, turystów i podróżników jest inny i ma inne upodobania w podróży. Różne są też aktywności, które preferujemy. Może lubisz mieć stały dostęp do wody podczas wędrówki, a może tak jak ja jednak jesteś wierny tradycyjnej butelce i robieniu przystanków by się napić. Niezależnie czy wędrujesz po górach, biegasz, jeździsz na rowerze czy płyniesz kajakiem, w kolekcji Volven Hydro znajdziesz rozwiązanie dla siebie:

  • bukłaki do plecaka Flod o pojemności 2 lub 3 l
  • miękkie butelki Elv Wide z szerokim wlewem o pojemności 1 i 1,5 l
  • softflaski Elv Sip 250 i 500 ml
butelka turystyczna volven
Z kolekcją Hydro od Volven wodę masz zawsze pod ręką (fot. Volven)

Wybierając butelki i bukłaki wybierasz rozwiązania przyjazne dla środowiska, które nie generują produkcji plastikowych odpadów. Możesz ich używać wielokrotnie, a ponieważ to Volven, to możesz mieć pewność, że posłużą nawet kilka sezonów.

Bukłaki na wodę Volven

Jeszcze do niedawna bukłaki na wodę były uznawane w świecie outdooru za ekstrawagancję. Dziś ich miłośników przybywa niemal z dnia na dzień. Co sprawia, że są tak chętnie wybierane? Przede wszystkim wygoda. Wkładając do plecaka bukłak z wodą możesz korzystać z niego w dowolnym momencie, niezależnie od tego czy stoisz czy idziesz. W porównaniu do tradycyjnej butelki, po którą trzeba sięgnąć, to duże ułatwienie.

Bukłaki Flod od marki Volven znajdziesz w pojemności 2 i 3 litrów. Oznacza to, że możesz zabrać ze sobą zapas wody nawet na całodzienną wędrówkę. Bukłaki do plecaka mają wygodny kształt i nie deformują się pod wpływem różnej ilości wlanej do nich wody. Zamykane są na wygodny, szczelny zatrzask, a szeroki wlew sprawia, że łatwo je napełnisz oraz utrzymasz w czystości.

volven bukłak do plecaka
Bukłaki na wodę Volven zamontujesz do plecaków trekkingowych, biegowych i rowerowych (fot. Volven)

Funkcjonalna, demontowana rurka zakończona jest ustnikiem z zaworem, dzięki czemu woda będzie płynąć tylko, gdy go przyciśniesz. To oznacza, że nie musisz się martwić o to, że woda zacznie się nagle wylewać w niekontrolowany sposób. Rurkę można łatwo wyczyścić, a w razie potrzeby także wymienić. Atutem systemu jest jego uniwersalny uchwyt, który pasuje do niemal wszystkich dostępnych na rynku plecaków kompatybilnych z hydro- bukłak możesz zaczepić na uchwycie lub umieścić w dedykowanej przegrodzie.

W sprzedaży znajduje się też wymienna rurka izolowana do bukłaków Flod, która świetnie sprawdzi się przy niższych temperaturach oraz zestaw do czyszczenia.

Kliknij i poznaj –> bukłaki Volven.

Butelka wielorazowa Elv Wide

Jeśli wolisz bardziej tradycyjne rozwiązania, to w kolekcji Hydro także znajdziesz coś dla siebie. To miękkie butelki wielorazowe Elv Wide o pojemności 1 i 1,5 l . Możesz je włożyć do wnętrza plecaka lub do bocznej, elastycznej kieszeni, a także nosić w ręce wykorzystując wygodny uchwyt do przenoszenia. Tak naprawdę butelka Elv Wide to produkt maksymalnie wielofunkcyjny i uniwersalny. Skorzystasz z niej zarówno na szlaku, jak i na co dzień idąc do pracy, na uczelnię, spacer czy trening. To doskonały sposób by mieć zawsze pod ręką wodę w wielorazowym, ekologicznym naczyniu. 

butelka składana volven
Butelka Elv Wide będzie z Tobą na szlaku i na co dzień (fot. Volven)

Butelka o kształcie podobnym do bidonu wykonana jest z plastycznego, wytrzymałego, a zarazem miękkiego tworzywa TPU. Kiedy zużyjesz jej zawartość możesz ją łatwo skompresować i włożyć do plecaka. Nie zajmie dużo miejsca, a po przemyciu będzie znów gotowa do użytku. Tworzywo jest przezroczyste, a na wierzchu butelki umieszczono podziałkę. Masz więc cały czas możliwość kontroli ile wody zostało i czy musisz zacząć myśleć o jej uzupełnieniu. Napełnianie Elv Wide jest bardzo łatwe dzięki szerokiemu wlewowi. Z tych samych powodów będzie Ci też łatwo ją utrzymywać w czystości.

Zobacz –> butelki turystyczne Volven.

Softflask Elv Sip

Volven jest marką, która podąża za swoimi klientami i ich aktywnościami. Dlatego w kolekcji Hydro nie może zabraknąć ukłonu w stronę biegaczy. A co może być lepszego do szybkiego uzupełniania płynów niż softflask? Niewielkie, miękkie butelki o pojemności 250 i 500 ml zmieszczą się w kieszeniach kamizelki biegowej, biegowego plecaka z kieszonkami na pasach ramieniowych albo w saszetce biegowej umieszczonej na pasku. Na krótszych dystansach, gdy bukłak to zbyt wiele softflaski pozwalają ograniczyć przenoszony ciężar, a dodatkowo łatwo je napełnić np. .na punktach kontrolnych.

butelka softflask volven do biegania
Softflaski o małej pojemności- idealne rozwiązanie dla biegaczy (fot. Volven)

Butelka Elv Sip wyposażona jest w ustnik z zaworem, dzięki któremu łatwo możesz się napić podczas biegu, bez obaw, że woda się wyleje. Po odkręceniu nakrętki z ustnikiem wlew jest dostatecznie szeroki by łatwo napełnić butelkę oraz utrzymać ją w czystości.

Czy Elv Sip to pomysł tylko dla biegaczy? Zdecydowanie nie. Butelki o małej pojemności możesz też używać podczas hikingu, na treningu czy na co dzień. Jest na tyle mała, że zmieści się łatwo w kieszeni miejskiego plecaka lub w torebce, a po opróżnieniu zwiniesz ją do niewielkich rozmiarów.


Wielorazowe butelki i bukłaki na wodę to niemal must have każdego miłośnika outdooru. Jeśli chcesz chronić środowisko przed zalewem plastikowych odpadów wybierz rozwiązania wielorazowe. A te znajdziesz w kolekcji Hydro Volven. Możesz być pewny ich jakości oraz rozsądnej, konkurencyjnej ceny.

volven sklep outdoor
Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:
Zobacz również:

Możliwość komentowania została wyłączona.