Skalnik-Dynafit Running Team

Skalnik-Dynafit
Running Team

Skalnik-Dynafit Running Team to nasza biegowa reprezentacja, wspierana sprzętowo przez markę Dynafit. Drużynę tworzy Kinga Dopierała i Michał Dzieniszewski.

Kinga Dopierała

Kinga Dopierała - running team - skalnik.pl/blog

Wyznaje zasadę, że każdy miesiąc bez gór to miesiąc stracony. Góry przemierza w biegu, w marszu, a ostatnio odkrywa je także z perspektywy dwóch kółek, jeżdżąc na motocyklu.

Szuka miejsc z niezwykłą panoramą. Kawa z widokiem to obowiązkowy punkt lub pretekst do wycieczki. Zimą chce zakochać się w skiturach i przemierzyć na nich Karkonosze.

Woli biegać dłużej niż szybciej. Najtrudniejszy bieg – Bieg Rzeźnika. Najpiękniejszy trail –Ultra Łemkowyna w deszczu i błocie. Beskid Niski ma wtedy jeszcze więcej uroku!

Zobacz na instagramie gdzie pobiegła Kinga, gdzie zaniosły ją dwa kółka.

 

Michał Dzieniszewski

Michał Dzieniszewski - running team - skalnik.pl/blogNarciarz, skiturowiec i freerider, kiedy tylko spadnie śnieg. Kiedy stopnieje – turysta i biegacz.

Lubi poruszać się po górach z odrobinę większą prędkością. Jest zdania, że gdy porusza się szybciej, ma więcej czasu na góry. Wystarczy mu chwila, by przeżyć dobrą górską przygodę.

Lubi zabierać w góry minimum sprzętu i przynosić z gór maksimum wrażeń. Fascynują go techniczne nowinki outdoor i innowacyjne rozwiązania w produktach z grupy ultra light. Swoją pasją dzieli się na instagramie.

Zobacz artykuły: