West Loop 2.0 bestseller wśród kubków termicznych
Branża

West Loop 2.0 bestseller wśród kubków termicznych

Anna Śliwa / 23 stycznia 2023

Kubek termiczny to dziś powszechny element wyposażenia zarówno codziennego jak i turystycznego. Napełnisz go swoją ulubioną kawą, herbatą lub zimnym napojem i możesz się nim cieszyć przez kilka godzin. Idziesz do pracy, na uczelnię, spacer czy siłownię, a może jesteś w podróży. W każdej z tych sytuacji kubek termiczny będziesz mieć zawsze pod ręką. Jednym z bestsellerów w tej branży jest kubek termiczny Contigo West Loop 2.0 i to o nim chcę Ci opowiedzieć.

Contigo – by piło się łatwiej

Gdy w piszesz w wyszukiwarkę internetową frazę „kubek termiczny” liczba pokazujących się wyników będzie ogromna. I trudno się dziwić, bo z roku na rok używa ich coraz więcej ludzi. Dlaczego więc to właśnie West Loop 2.0 stał się bestsellerem?

Musisz przede wszystkim wiedzieć, że producent czyli marka Contigo specjalizuje się w tym segmencie rynku. Jest potentatem zarówno na swoim rodzimym rynku w Stanach Zjednoczonych, jak i na rynku światowym. W jej ofercie są kubki termiczne, butelki termiczne i zwykłe oraz kubki i butelki dla dzieci. To jedna z tych firm, której wyroby zapoczątkowały małą „rewolucję” jaką stało się powszechne używanie kubków termicznych właściwie w każdej dziedzinie życia od szkoły po podróże i turystykę.

Zobacz wszystkie nasze kubki Contigo!

Contigo- kubki termiczne dla każdego

Co wyróżnia markę Contigo? Przede wszystkim innowacyjność i dążenie do tego, by przenoszenie napojów oraz picie w każdej codziennej i niecodziennej sytuacji było łatwe i bezproblemowe. Stąd opracowywane kolejne, dostosowane do potrzeb różnych grup i aktywności zamknięcia, nakrętki i zabezpieczenia kubków, prace nad coraz bardziej efektywnymi sposobami izolacji, a także dbałość o detale, design i kolorystykę, by kubki mogły towarzyszyć swoim użytkownikom w każdej sytuacji. Contigo jest właścicielem ponad 35 patentów i 40 znaków handlowych. Należy do najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w branży i jest dziś obecne w ponad 50 krajach na 6 kontynentach.

Kubek termiczny Contigo West Loop 2.0 – funkcjonalność i elegancja

Skoro już wiesz kto stoi za produkcją tego bestsellerowego kubka termicznego na kawę i inne napoje, czas przyjrzeć mu się bliżej. Zastosowano w nim efektywną izolację próżniową. Podwójne stalowe ścianki sprawiają, że napoje pozostają ciepłe do 5 h, zaś utrzymują niską temperaturę aż do 12 h. Wykorzystanie stali nierdzewnej sprawia też, że kubek jest lekki i przy 470 ml pojemności waży zaledwie 350 g, a także wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne. Stal nie chłonie smaków i zapachów więc do swojego kubka może wlać jednego dnia kawę, a drugiego na przykład sok pomarańczowy i mieć pewność, że smaki nie będziesz czuć połączenia tych smaków.

Kubek Contigo West Loop 2.0 znajdziesz w naszym sklepie – kliknij tutaj.

Contigo West Loop 2.0 – ciepły lub zimny napój zawsze pod ręką, bez ryzyka rozlania.

Ale, żeby kubek mógł być uznawany przez użytkowników za doskonały potrzeba mu czegoś więcej oprócz świetnej izolacji. Tą cechą jest szczelność. Zabierasz go przecież ze sobą dosłownie wszędzie. Wrzucasz do plecaka, torby treningowej, torebki, kładziesz na siedzeniu samochodu. On po prostu nie może cieknąć. I tu właśnie włącza się do gry technologiczne podejście Contigo. Opatentowana przez markę technologia AutoSeal® to hermetyczna konstrukcja nakrętki z przyciskiem, który zwalnia blokadę ustnika. To proste: płyn wydostaje się na zewnątrz tylko wtedy, gdy przycisk jest dociśnięty. Gdy go zwalniasz, przepływ jest od razu odcinany. Tym sposobem z kubka nic nie wycieknie nawet, gdy jest obrócony do góry nogami. Zastanawiasz się co z przypadkowym naciśnięciem przycisku np. w plecaku? O tym także pomyśleli konstruktorzy i zastosowali blokadę, która zapobiega przypadkowemu otwarciu przepływu.  Zaletą systemu AutoSeal® jest możliwość jego obsługi jedną ręką. To bardzo wygodne bo kubka używasz często na przykład w komunikacji, biegnąc do pracy czy w samochodzie.

Zobacz jak świetnie sprawdza się kubek Contigo West Loop 2 na co dzień:

Kubek West Loop 2.0 ma praktyczną pojemność 470 ml, a jego wymiary dostosowano tak, by mieścił się w większości uchwytów samochodowym. Jego kształt dopasowany jest do dłoni więc możesz go pewnie uchwycić i nie bać się, że przypadkowo się wyśliźnie. A nawet jeśli… to i tak nic się nie wyleje. To właśnie osławiona funkcjonalność, z której znane jest Contigo. Zakrętkę możesz myć w zmywarce, co pomaga w utrzymaniu czystości.

 A przy tym wszystkim profilowany kształt kubka i jego liczne warianty kolorystyczne, w tym z nadrukami sprawiają, że jest zwyczajnie elegancki i ładny. Ale czy „elegancki” nie będzie się kłóciło z turystyką i podróżami albo zabraniem go na trening? W tym właśnie tkwi siła designu West Loop 2.0. Mimo swego wysmakowanego kształtu jest niezwykle uniwersalny i równie dobrze będzie wyglądał w podróży, jak i postawiony na biurku w firmie używającej formalnego dress codu.

Chcesz dowiedzieć się więcej o bestsellerowym kubku Contigo, obejrzyj film.


Jest wiele kubków termicznych. Ale West Loop 2.0 od Contigo jest tylko jeden. Dzięki licznym wariantom kolorystycznym wybierzesz swój jedyny, który będzie Ci służył nawet przez 5 lat. W pracy, na spacerze, treningu, w podróży czy na trekkingu. Wszędzie tam, gdzie chcesz pić łatwiej.

Zobacz kubki termiczne w naszym sklepie.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:
Zobacz również:

Możliwość komentowania została wyłączona.