Światło Północy oraz Tatry – światłem malowane
Adam Brzoza fotografia
Spotkania z górami

Światło Północy oraz Tatry – światłem malowane

149186880011 kwietnia 2017

Adam BrzozaTEMAT:

Światło Północy oraz Tatry – światłem malowane

PRELEGENT:

Adam Brzoza

MIEJSCE:

Wybrzeże Wyspiańskiego 27, Budynek A1 PWR, Sala 329, Wrocław

DATA:

11.04.2017 19:00

O prelekcji:

Fotografie Adama Brzozy przyciągają, fascynują, zapraszają w inne światy… Dąży to tego aby zdjęcia wywoływały emocje i emanowały swoistą atmosferą. Ale zawsze pragnie aby te emocje były pozytywne. Najczęściej szuka innego, niż standardowy, klimatu do przedstawienia na zdjęciach: “Pragnę pokazać góry, krajobraz od strony tajemniczej, czasem mrocznej, a czasem bajkowej, ale często sięgam po piękno codzienności” – wypowiada się autor.

Prelekcja Adama Brzozy we Wrocławiu będzie składała się z dwóch części. W pierwszej autor zaprezentuje nam zdjęcia zorzy polarnej wykonane w czasie tegorocznego, bardzo udanego wyjazdu do Norwegii. W drugiej – przedstawi zdjęcia Tatr zrobione w mniej oczywistym oświetleniu, niż spotykane przez “klasycznego” turystę wybierającego się w Tatry podczas pięknej pogody.

Adam Brzoza:

Zakopiańczyk, pasjonat gór i przyrody, artysta fotografik, fotograf National Geographic Polska. Cała przygoda z fotografią zaczęła się u niego właśnie od gór i większość zdjęć została wykonana właśnie tam. Ale jest także twórcą wyjątkowych zdjęć przybliżających odbiorcom różne zakątki świata (Indie, Nepal, Skandynawia, cała Europa).

Sponsorzy

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:
Zobacz również:

Możliwość komentowania została wyłączona.